Prekių katalogas

MAŽOS KLAIDOS, KURIAS DAROME DĖL NEŽINOJIMO (III DALIS)

 Klaida: paliekamas tarpas tarp akių kontūro pieštuko ir blakstienų linijos.
Kaip elgtis teisingai: visada naudokite smailus pieštukus, tuomet linija bus plona ir galėsite ją gražiai nubrėžti. Tarpas tarp pieštuko ir blakstienų sukuria įvaizdį, jog dažėtės vakar vakare ir pamiršote nusivalyti makiažo likučius. Taip pat, tarpelis aiškiai parodo, jog blakstienos yra netikros.

 

Klaida: aiškiai matomi skaistalų ir šešėlių kraštai.
Kaip elgtis teisingai: neįrėminkite veido. Jūs – ne animacinio filmo herojė raudonais žandukais. Išskirstykite šešėlius ir skaistalus, tegul jie paryškina bruožus, tačiau nesukuria dirbtinumo įvaizdžio.

 

Klaida: odos problemų sprendimas pudra.
Kaip elgtis teisingai: pudra – maskavimo priemonė ir apsauga nuo aplinkos poveikio, bet ne odos problemų sprendimo būdas. Jei iškilo spuogelis, galite jį užmaskuoti, tačiau nuvaliusi makiažą nepamirškite jo patepti specialiomis priemonėmis, kurios gydo.

 

Klaida: nuolatinis odos priežiūros priemonių keitimas.
Kaip elgtis teisingai: nekeiskite taip dažnai pagrindinių priemonių, kurias naudojate: kremo, pudros, prausiklio, toniko. Noras išbandyti, ką nors naujo, neleidžia įsitikinti ar priemonė yra efektyvi, ar tinka būtent Jums. Atsirinkite savo priemonių „TOP“ ir jas naudokite, tuomet pamatysite ilgalaikius rezultatus.

 

Klaida: antiperspiranto tepimas rytais.
Kaip elgtis teisingai: naudokite šią priemonę vakare, tuomet ji įsigeria į odą ir jaučiate aiškų rezultatą. Net ir tais atvejais, kai ryte maudotės po dušu, priemonė jau būna įsigėrusi į odą ir veikia jos giluminius sluoksnius.