Valiuta:
 

Prekių katalogas

UV lempos nagams

 • Šiandien kone kiekviena moteris nori džiaugtis gražiais ir prižiūrėtais nagais. Kadangi laiko santaupų, kasdienėms grožio procedūroms atrasti sudėtinga, o turėti estetiškai patrauklius ir tvarkingus nagus būtinybė, viena iš nedaugelio išeičių yra ilgalaikis nagų lakavimas. Ilgalaikis nagų lakavimas yra atliekamas meistrų, o taip pat jį galima daryti namuose savarankiškai, turint tam tinkamas priemones. Pirmiausia vertėtų pasirūpinti tinkama lempa geliniam lakavimui.

  UV lempa nagams – viena populiariausių gelio džiovinimo priemonių. UV lempa nagams, tai tradicinė gelinio lakavimo technologija, kuri tinka geliniam priauginimui bei geliniam lakavimui. UV lempa dažniausiai turi 9W galingumo lemputės. Šiuo metu populiariausios UV lempos, kuriose galima įmontuoti 4 lemputes, todėl tokios lempos galia yra 36W. Keturios išdėstytos lemputės leidžia geliui tolygiai išdžiūti. UV lempose dažniausiai yra įmontuotas laikmačio mygtukas, kurio pagalba nustatomas nagų džiovinimo laikas, o taip pat lempa turi ir išjungimo bei įjungimo jungiklį. Nagai UV lempoje džiūsta apie porą minučių. Tikriems profesionalams patariama naudoti skirtingas nagų lempas rankoms ir pėdoms. Pėdoms rekomenduojama naudoti lempą su atviru dugnu arba lankelio formos. Taip yra užtikrinamas didesnis patogumas klientui, mažesnė rizika, kad nagas bus užgautas dedant pėdą į lempą.

  UV lempos priežiūra
  UV lempą nagams patariama valyti su sausa servetėle, saugoti nuo dulkių ir visada po naudojimo atjungti maitinimo bloką. DĖMESIO! UV lempos negalima valyti su acetonu. Lemputes galima keisti, kadangi lemputės darbo laikas yra apie 100 valandų. Lemputes patariama pirkti specializuotose parduotuvėse.

  UV lempos nagams akcija taikoma neribotą laiką perkant su Beautyfor 5% kliento nuolaidų kortele.

  UV gelio lempą nagams internetu įsigyti galite www.groziui.lt el. parduotuvėje bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti ir el. paštu: info@groziui.lt

  Skaityti daugiau