Prekių katalogas

MADINGIAUSIOS VASAROS PLAUKŲ SPALVOS

 Tamsiai raudona arba kaštoninė. Šis atspalvis tiks ilgaplaukėms, kurios turi daug plaukų ir sunkiai su jais susitvarko. Ši spalva ypač tinka garbanotų plaukų savininkėms, nes ji suteikia efektą ir nepalieka abejingų.

 

Valiūkiškos šviesios sruogelės. Jos tiks šviesiaplaukėms, kurios turi tiesius vidutinio ilgio plaukus. Sruogelės turėtų būti nevienodo storio ir nerūpestingai paskirstytos.

 

Tamsiai rudi su dar tamsesnėmis sruogomis. Šis spalvų žaismas labai tinka didelių garbanų savininkėms. Toks dažymas sustiprins įspūdį ir padidins apimtį.

 

Platininė, beveik balta blondinė. Tai trumpaplaukių, tiesių plaukų stilius. Žinoma, plaukai reikalaus specialių priemonių, kurios suteikia purumo ir žvilgesio.

 

Auksinė su rožinėmis sruogelėmis. Tai drąsus atspalvis, kuris tiks tiesiems, vidutinio ilgio plaukams. Tai neįpareigojanti spalva ir tinka laisvą drabužių stilių nešiojančioms merginoms.

 

Medaus blondinės. Tai „auksaplaukės“ turinčios taisyklingas gražias garbanas, kurios dengia pečius. Tokie plaukai reikalauja stiprinančių aliejų, kurie suteikia papildomą žvilgesį spalvai.

 

Žili plaukai – šių metų mados „klyksmas“. Jį renkasi ir labai jaunos merginos ir vyresnio amžiaus moterys. Ši spalva ypač tinka klasikinį drabužių stilių mėgstančioms asmenybėms.