Prekių katalogas

L'oreal Professionnel Serie Expert Inforcer kondicionierius trapiems ir pažeistiems plaukams, 200ml

 • L'oreal Professionnel Serie Expert Inforcer kondicionierius trapiems ir pažeistiems plaukams, 200ml

  Kodas: 6975211
 • *prieš užsakant šią prekę REKOMENDUOJAME atsižvelgti į prekės pristatymo terminą.   

  Trapiems ir pažeistiems plaukams

  L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer kondicionierius - 200 ml

  Švelniai prižiūrėkite plaukus naudodami L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer kondicionierių, kuris giliai maitina plaukus, kad šie įgautų natūralų blizgesį ir lygią tekstūrą. Šis kondicionierius idealiai tinka trapiems ir pažeistiems plaukams, jo sudėtyje yra biotino ir vitamino B6, kurie atkuria pažeidimus ir palaiko drėgmę giliai plauko stiebuose. Priemonė pašalina bet kokius plauko netobulumus (glotnina, švelnina, mažina šiaušimasi, tiesina, lengvina, suteikia sveiką išvaizdą).

  Daugelis profesionalių plaukų stilistų ir salonų įtraukė šį produktą į savo plaukų priežiūros režimą, siekdami suteikti savo klientams švelnų priežiūros sprendimą, kad plaukai būtų tobulai kondicionuoti.

  Odai nekenksmingi ingredientai plaukams stiprinti

  Loreal Inforcer kondicionieriaus sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie stiprina jūsų plaukų sveikatą. Biotine yra optimalus vitamino B7 ir baltymų kiekis, kuris skatina plaukų augimą ir apsaugo nuo plaukų lūžinėjimo. Vitaminas B6 palaiko plaukų galvos odos drėgmę ir pašalina riebalų perteklių, kad plaukai būtų blizgūs ir glotnūs. Reguliariai naudojant šią plaukų priežiūros priemonę jūsų plaukai taps stipresni ir atsparesni pažeidimams.