Prekių katalogas

Lipolazeris + Ultragarsinė kavitacija 40kHz + RF BR-A903

 • Lipolazeris + Ultragarsinė kavitacija 40kHz + RF BR-A903

  Kodas: BR-A903
 • Lipolaser BR-A903 - prietaisas daliniam riebalų mažinimui, naudojant diodinių lazerių technologiją.

  Puikus pasirinkimas norintiems numesti nereikalingus centimetrus. Jau šiandien aprūpinkite savo saloną įrenginiu BR-A903 ir garantuojame, kad patenkinti klientai rekomenduos jus savo draugams!

  Prietaisas apjungia lipolaserio, ultragarsinės kavitacijos 40kHz ir dvipolio RF funkcijas.

  Lipolaser yra šaltas 3D klasės diodinis lazeris. Daugybė klinikinių tyrimų patvirtina jo veikimo veiksmingumą. Lipolaserio funkcija rekomenduojama natūralių medžiagų apykaitos kanalų biostimuliacijai raudona šviesa, kurios bangos ilgis 650 nm. Į odą prasiskverbiančios lazerio spinduliuotės įtakoje vyksta natūrali cheminė reakcija, kurios metu trigliceridai suskaidomi į laisvas riebalų rūgštis ir glicerolį, kurie vėliau lengvai prasiskverbia į limfinę sistemą ir natūralios medžiagų apykaitos būdu pašalinami iš organizmo.

  Šiam procesui ir limfinei sistemai stimuliuoti naudojamos galvutės, kurios pridedamos prie prietaiso.

  Lipolazerio generuojamas lazerio spindulys padidina išskiriamų riebalų kiekio kontrolę ir procedūros efektyvumą. Dėl to galite būti tikri, kad neliks nelygumų, o oda nebus pernelyg atsipalaidavusi. Pati procedūra yra neinvazinė ir neskausminga. Ji nepalieka jokių pėdsakų ant odos. 

  Procedūra galima taikyti  ištisus metus.

  Procedūra trunka nuo 15 iki 30 minučių, poveikis matomas po 2-3 seansų ir didėja su kiekvienu sekančiu seansu, jei procedūros atliekamos reguliariai.

  Rekomenduojame 8-10 procedūrų seriją ne dažniau kaip du kartus per savaitę.

  Procedūros turi būti derinamos su tinkamai parinkta dieta, taip pat aktyvesniu gyvenimo būdu ir didesniu skysčių vartojimu.


  Ultragarsinė kavitacija yra neinvazinis ir neskausmingas kūno kontūrų formavimo būdas. Procedūra žymiai sumažina riebalinį audinį ant pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų ir rankų. Ultragarsinė kavitacija yra alternatyva riebalų nusiurbimui, todėl ji vadinama neinvazine riebalų nusiurbimu arba lipolize.

  Procedūra rekomenduojama žmonėms, kurie nori sulieknėti nesinaudodami chirurgija.
  Ultragarsinės kavitacijos rezultatai matomi ir labai patenkinami jau po pirmos procedūros (40-50 min.). Priklausomai nuo paciento, rekomenduojama 10–15 seansų kas 5–6 dienas. Baigus procedūrą, procedūrą rekomenduojama kartoti kartą per metus. Ultragarso bangos sukelia slėgio ir temperatūros pokyčius riebalinio audinio ląstelėse. Dėl bangų veikimo riebaliniame audinyje susidaro vibruojantys „mikroburbuliukai“, kurie trigliceridus skaido į diacilgliceridus. Pastaruosius skystoje būsenoje absorbuoja limfinė sistema ir išsiskiria su šlapimu.


  Prietaisas suteikia labai efektyvius rezultatus tiek fiziologiniu, tiek estetiniu požiūriu. Tačiau jo taikymo poveikis priklauso nuo individualios kliento morfologijos, fiziologijos ir mitybos įpročių.

  Kiekviena procedūra trunka apie 20-45 min., rekomenduojamas jos dažnis – 2-3 kartus per savaitę, vėliau 1-2 kartus per mėnesį. 


  Rekomendacijos

  1. Norint gauti norimą efektą, patartina atlikti 10 - 20 procedūrų;
  2. Procedūrų serija turi būti atliekama tinkamai suprogramuotu laiku: 2-3 kartus per savaitę, o vėliau palaikomosios procedūros 1-2 kartus per mėnesį;
  3. Norint pasiekti optimalų drenažo efektą, rekomenduojama išgerti 2,5 litro skysčių – negazuoto mineralinio vandens, žolelių arbatų, vaisių ir daržovių sulčių;
  4. Tinkamai parinkta dieta ir fizinė reabilitacija padeda pasiekti greitesnį ir ilgalaikį poveikį.

   

  Profesionalus BeautySystem prietaisas, BR-A903, skirtas lieknėjimo procedūroms. Įrenginyje yra 8 lipolazerio pagalvėlės, viena galvutė radijo dažniui – radijo bangoms su fotonų funkcija ir viena galvutė ultragarsinei kavitacijai 40 kHz.


  Radijo dažnis + fotonas (raudonas):
  darbo laikas 1-60 min.,
  darbo intensyvumas: 1-17,
  Galvutės matmenys: 6 kaiščiai - 8 cm,

  Ultragarsinė kavitacija:
  darbo laikas: 1-60 minučių,
  darbo intensyvumas: 1-17,
  Galvos matmenys: 8 cm,

  Lipolazeris:
  darbo laikas 1-60min,
  darbo intensyvumas: 1-16,
  6 didelės pagalvėlės, 2 kietos pagalvėlės


  Techniniai duomenys:

  • RF bangų dažnis: 3MHz,
  • RF bangos tipas: bipolinis,
  • Ultragarsinė kavitacija 40kHz,
  • CE sertifikatas,
  • Maitinimas: 230V,
  • Galia: 100W,
  • Prietaiso matmenys: 30x44x35cm,
  • Svoris: 8kg,
  • Pakuotės matmenys: 54x35x29cm,
  • Garantija: 12 mėnesių