Valiuta:
 

Prekių katalogas

Kojų šveitiklis KOKOSAS, 800g, VERANA

 •  Šveitiklis minkštam odos pilingui. Rekomenduojama naudoti prieš kojų masažą, pedikūrą ir įvairias SPA procedūras.

  Šveitiklis švelniai pašalina viršutinį suragėjusį odos sluoksnį ir paruošia odą matinančių komponentų pasisavimui. Po šveitimo oda tamp minkšta bei glotni, paruošta kitoms SPA procedūroms.

  Šveitiklio pagrindą sudaro natūralūs komponentai - kokoso drožlės ir jūros druskos. Natūralios kokoso drožlės nėžaloja odos, net esant intensyviam mechaniniam kūno šveitimui. Ypač gerai tinka šiukščioms sritims šveisti - alkūnes ir kelius.

  Šveitklio sudėtyje yra - pirmo spaudimo natūralių augalinių aliejų, kurie sudaro šveitiklio pagrindą. Kakavos sviestas ir kokosų sviestas, palmių branduolių aliejus dėl didelio kiekio vitaminų, fermentų, eterinių riebiųjų rūgščių ir mikroelementų maitina ir drėkina viso kūno odą.

  Kokosų aliejus pašalina odos lupimąsi, minkština odą, randus, skatina įtrūkimų gijimą. Aliejus, odos paviršiuje, sukuria tam tikrą apsauginę plėvelę, kuri ilgą laiką saugo ir drėkina odą.

  Unikali formulė: tik natūralūs ingredientai. Be vandens. Be konservantų. Be dažų. Nėra GMO. Tik iš pirmojo presavimo aliejų.

  Naudojimas: švelniais judesiais įmasažuokite šveitiklį į drėgną odą. Odos sritis su pernelyg suragėjusia oda reikia šveisti 2-3 minutes. Vėliau nuvalykite šiltu vandeniu.

  Laikyti (5 ºC - 20 ºC) Apsaugokite nuo saulės ir vandens.