Prekių katalogas

 • Kūno formavimo aparatas BR-059

  Kodas: BR-059
  Kaina 237689
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 10 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Kūno formavimo aparatas BR-059

  4in1 kūno formavimo aparatas BR-059 yra technologiškai pažangus aparatas kūno formavimo ir lieknėjimo procedūroms. Nusprendę įsigyti aparatą savo klientams pasiūlysite efektyviausią terapiją, kuri apjungs efektyvias gydymo technikas, naudojamas kovoje su antsvoriu ir celiulitu: beadatinį riebalų nusiurbimą, lipolazerį, 40kHz ultragarso kavitaciją ir daugiapolius radijo dažnius. Visų metodų naudojimas garantuoja labai patenkinamus rezultatus.

  Lipolaser yra šaltas 3D klasės diodinis lazeris. Daugybė klinikinių tyrimų patvirtinas jo veiksmingumas. Lipolaserio funkcija rekomenduojama natūralių medžiagų apykaitos kanalų biostimuliacijai raudona šviesa, kurios bangos ilgis 650 nm. Į odą prasiskverbiančios lazerio spinduliuotės įtakoje vyksta natūrali cheminė reakcija, kurios metu trigliceridai suskaidomi į laisvas riebalų rūgštis ir glicerolį, kurie vėliau lengvai prasiskverbia į limfinę sistemą ir natūralios medžiagų apykaitos būdu pašalinami iš organizmo. Prietaiso komplektacijoje esančios galvutės yra naudojamos šiam procesui ir limfinės sistemos stimuliavimui. Lipolazerio generuojamas lazerio spindulys padidina išskiriamų riebalų kiekio kontrolę ir gydymo efektyvumą. Pati procedūra yra neinvazinė ir neskausminga. Nepalieka jokių pėdsakų ant odos. Procedūra trunka nuo 15 iki 30 minučių, poveikis matomas po 2-3 seansų ir didėja su kiekvienu sekančiu seansu, jei procedūros atliekamos reguliariai. Rekomenduojame 8-10 procedūrų, ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Gydymas turi būti derinamas su tinkamai parinkta dieta, taip pat aktyvesniu gyvenimo būdu ir didesniu skysčių vartojimu.

  Ultragarsinė kavitacija yra neinvazinis ir neskausmingas kūno kontūrų formavimo būdas. Gydymas žymiai sumažina riebalinį audinį ant pilvo, šlaunų, sėdmenų, klubų ir rankų. Ultragarsinė kavitacija yra alternatyva riebalų nusiurbimui, todėl ji vadinama neinvazine riebalų nusiurbimu arba lipolize. Gydymas rekomenduojamas žmonėms, kurie nori sulieknėti nesinaudodami chirurgija. Ultragarsinės kavitacijos rezultatai matomi jau po pirmos procedūros (40-50 min.). Priklausomai nuo kliento, rekomenduojama 10–15 seansų kas 5–6 dienas. Pasibaigus gydymui, gydymą rekomenduojama kartoti kartą per metus. Ultragarso bangos sukelia slėgio ir temperatūros pokyčius riebalinio audinio ląstelėse. Dėl bangų veikimo riebaliniame audinyje susidaro vibruojantys „mikroburbuliukai“, kurie trigliceridus skaido į diacilgliceridus. Pastaruosius skystoje būsenoje absorbuoja limfinė sistema ir išsiskiria su šlapimu.

  Prietaisas duoda labai efektyvius rezultatus tiek fiziologiniu, tiek estetiniu požiūriu. Tačiau jo taikymo poveikis priklauso nuo individualios paciento morfologijos, fiziologijos ir mitybos įpročių.
  Kiekviena procedūra trunka apie 20-45 minutes, rekomenduojamas jos dažnis – 2-3 kartus per savaitę, vėliau 1-2 kartus per mėnesį. 
  Rekomendacijos:
  Norint gauti norimą efektą, patartina atlikti 10 - 20 procedūrų;
  Procedūrų serija turi būti atliekama tinkamai suprogramuotu laiku: 2-3 kartus per savaitę, o vėliau palaikomosios procedūros 1-2 kartus per mėnesį;
  Norint pasiekti optimalų drenažo efektą, rekomenduojama išgerti 2,5 litro skysčių – negazuoto mineralinio vandens, žolelių arbatų, vaisių ir daržovių sulčių;
  Tinkamai parinkta dieta ir fizinė reabilitacija padeda pasiekti greitesnį ir ilgalaikį poveikį.

  RF skleidžia elektromagnetinę bangą radijo dažniu, ji veikia dermoje, skatindama odos ląsteles gaminti ir regeneruoti kolageno skaidulas. RF funkcija veikia tiekdama elektrinę bangą į gilesnius odos sluoksnius. Jis pasiekia kiekvieną odos tašką, sukeldamas šilumos energijos gamybą, stimuliuojančią vidinius jonus organizme, padidina limfinės sistemos darbą ir medžiagų apykaitą audiniuose, o tai savo ruožtu pagerina odos kokybę, padidina odos tankį. Lygina raukšles ir mažina randus. Procedūros yra veiksmingos ir saugios, nes RF aparato skleidžiama monopolinė banga absorbuojama odos ląstelėse ir nepažeidžia kitų struktūrų.
  RF skleidžiama elektromagnetinė banga stangrina ir storina odą bei panaikina odos senėjimo padarinius. Pirmieji efektai matomi maždaug po 3-5 savaičių. Geriausius rezultatus pasiekia 30-50 metų žmonės, kurių oda lengviau reaguoja į dirgiklius, o vyresnio amžiaus žmonių rezultatai geri ir gydant intensyviau.

  Techniniai duomenys:
  RF bangų dažnis: 1MHz
  RF bangos tipas: daugiapolis
  Darbo laikas: RF 1-60min
  RF intensyvumas: 10 balų skalėje
  Ultragarsinė kavitacija: 40kHz,
  Kavitacijos veikimo laikas: ultra 1-60min
  Vakuuminio siurblio galia: -70kPa iki -50kPa
  Lipolazerio intensyvumas: 1-10
  Darbo laikas: 1-10 val.
  CE sertifikatas
  Maitinimas: 230V
  Energijos sąnaudos: 200W
  Prietaiso matmenys: 120x42x50cm
  Svoris: 32kg
  Pakuotės matmenys: 113x52x56cm