Prekių katalogas

 • Kosmetologijos aparatas 3 in 1, BR-1891

  Kodas: BR-1891
 • „3in1 BR-1891“ yra specializuota SPA salonų ir estetinės medicinos klinikų įranga, atliekanti net 3 pažangias grožio ir terapines procedūras. Trys pagrindinės funkcijos, kurios sudaro kiekvieno grožio salono pagrindą! Kosmetikos priemonės salonams turi atitikti aukščiausius saugos standartus.

  Funkcijos:
  Deimantinė mikrodermabrazija, rinkinyje yra 2 plunksnos, 8 deimantiniai antgaliai ir vienas lygus masažo antgalis,
  Ultragarsas / ultragarsoforezė,
  Karšta šalta,

  Deimantinė dermabrazija yra neinvazinė odos lyginimo procedūra, naudojant sterilias deimantines mentes, kurios valo viršutinį odos sluoksnį. Nešvarumai ir negyva oda automatiškai išsiurbiami. Gydymas leidžia pašalinti odos pleiskanojimą, nelygumus, dėmes, raukšles ir nepageidaujamą spalvos pakitimą.
  Saikingas deimantų dermabrazijos naudojimas kartu su kosmetikos priemonėmis, giliai įsiskverbiančiomis per epidermį, padeda papildyti natūralių maistinių medžiagų kiekį, atstatyti odos veiklą ir ją sustiprinti. Oda po mikrokristalinės dermabrazijos paprastai yra sveika, blizgi ir graži. 

  Ultragarso funkcija. Vieno milijono vibracijų per sekundę (1 MHz) dažnio ultragarso vibracijų naudojimas. Ultragarso banga stimuliuoja audinį ir pagerina membranų pralaidumą kolagenui, išlygina raukšles, pašalina linijas ir stangrina odą, suteikia jai jaunesnę ir sveikesnę išvaizdą. Ultragarsas generuoja trintinę šilumą, kuri pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis ir padeda skaidyti celiulitą pašalindama riebalų perteklių. Prietaisas su 2 zondais leidžia neinvazinį kėlimą, lygina ir stiprina odą, naudojant ultragarso vibraciją.

  Karštas-šaltas, t. Y. Šiltas-šaltas galvutė
  Šildanti galvutė prieš procedūrą naudojama kraujagyslių išsiplėtimui ir maisto medžiagų absorbcijos pagreitinimui.
  Po procedūros aušinimo galvutė ramina nervų galūnes, odos dirginimą ir paraudimą bei uždaro poras.

  Techniniai duomenys:
  Siurblio galia: 65cmHg
  Ultragarso dažnis: 1MHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos suvartojimas: 48W
  Svoris: 6,5 kg
  Įrenginio matmenys: 38x29x13cm,
  Pakuotės matmenys: 51x35x20cm