Prekių katalogas

KOSMETINIS PRIETAISAS SRIČIAI APIE AKIS, INCAROSE LED-IONIC

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: EYLED
  Kaina 7900
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Kosmetinis prietaisas sričiai apie akis, INCAROSE Led-Ionic

  Kosmetinis prietaisas intensyviam poveikiui, mažinančiam paburkimą, raukšles, tamsius ratus po akimis. Savyje suderina LED Jonų šviesos ir ultragarso mikrovibracijų technologijas, kurios smarkiai sustiprina aktyviųjų kosmetikos priemonės sudedamųjų dalių veikimą, mažinant paburkimą ir tamsius ratus po akimis MY EYES STICK (įeina į pakuotės komplektą). 

  Konkretūs ir akivaizdūs paburkimo, raukšlių ir tamsių ratų aplink akis sumažėjimo rezultatai. Prietaiso veikimas išbandytas ir patvirtintas Sasario miesto Italijoje biomedicinos mokslų katedroje. 

  1.  Mėlynos LED šviesos, teigiamų jonų ir mikrovibracijos poveikis, kurio dėka veiksmingai detoksikuojama ir giliai išvaloma oda.
  2. MY EYES STICK, kurio aktyviosios sudedamosios dalys padeda sumažinti paburkimą, tamsius ratus po akimis ir raukšles, naudojimas.
  3.  Raudonos LED šviesos, neigiamų jonų ir mikrovibracijos poveikis, skatinantis giliai prasiskverbti aktyviąsias sudedamąsias dalis, kurios stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda sumažinti srities apie akis paburkimą. 

  PRIEŠ NAUDOJANT PRIETAISĄ PRAŠOME ĮDĖMIAI PERSKAITYTI INSTRUKCIJĄ.