YOUNG LIVING ETERINIAI ALIEJAI

 • Eterinių aliejų pritaikymas labai platus grožio procedūrose. Vis daugiau specialistų atranda, kaip kvapo poveikis gražina iš vidaus, gerinadamas nuotaiką ir emocijas, bet ir kaip veikiant fiziologiškai naudojant veido odos ir viso kūno puoselėjime. Jau gilioje senovėje moterys, grožio deivės naudojo eterinius aliejus ir jų receptus įvairioms grožio procedūroms. Bosvelijos medžio sakų eterinis aliejus puikiai tinka veido raukšlėms, paakiams. Vetiverio, pačiulio eteriniai aliejai naudojami veido odos elastingumui palaikyti, eterinių aliejų mišinys „AromaLife“ naudojamas veido liftinginiam masažui. Yra gausybė eterinių aliejų receptų ir patarimų, kaip išsaugoti stiprius plaukus, nagus, kaip naudoti esant plaukų slinkimui, pleiskanoms. Eteriniai aliejai puikia tinka esant celiulitui, toksinų valymui tepant juo visą kūną.

  Eterinis aliejus (lyginant su žaliu, gerom sąlygom užaugintu augalu) veikia nuo 100 iki 10 000 kartų stipriau. Atitinkmai, jei nekokybiškame eteriniame aliejuje būtų nenatūralių priedų, tai jie turėtų tokio stiprumo neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Dėl to, siekiant turėti tinkamsiauią poveikį sveikatą, svarbu pasirinkti aukščiausios kokybės eterinį aliejų, kuris yra ir saugus, ir veiksmingas viename.

  Per daugiau nei 20 metų Young Living sukūrė eterinių aliejų grynumo ir stiprumo standartus. Šios kompanijos kokybės pagrindas – sistema „Nuo sėklos iki kamštelio“ (Seed to Seal™), procesas, kuris remiasi penkiais eterinių aliejų gamybos reikalavimais:

  SĖKLOS: Kompanijos ekspertai, remdamiesi moksliniais tyrimais, augalų inspekcija, universitetų bendradarbiavimu bei sertifikavimu, atrenka augalus, kurių derlius vertingiausias.

  AUGINIMAS: ilgametė patirtis ūkiuose užtikrina, kad laikomasi griežtų kokybės standartų visur, kur auginami augalai, taip pat ir atsakingą piktžolių bei kenkėjų kontrolę, tinkamą dirvos paruošimą, drėkinimą ir ekologiškas derliaus nuėmimo technologijas.

  DISTILIAVIMAS: Įmonės patentuotas žemos temperatūros ir slėgio distiliavimo procesas eteriniuose aliejuose išsaugo natūralius biologiškai aktyvius augalinius junginius ir viso proceso metu užtikrina puikią kokybę.

  TYRIMAI: siekiant užtikrinti eterinių aliejų grynumą,veiksmingumą ir kokybę, vertą Young Living etiketės, visi aliejai yra tikrinami vidaus ir išorės laboratorijose.

  ŽENKLINIMAS: procesas „nuo sėklų iki kamštelio“ baigiamas, kai kruopščiai patikrinamas kiekvienas buteliukas, jis hermetiškai uždaromas ir informacija užkoduojama etiketėje, kuri padės atsekti produkto kilmės vietą.

   Daugiau informacijos apie eterinių aliejų panaudojimą Jums suteiks:

   

  Oksana Apanavičienė
  Tel.: +370 618 75624
  El.p.: oksana@youngliving.lt

  http://www.ylwebsite.com/Oksana