Prekių katalogas

KOKYBIŠKOS VIENKARTINĖS PRIEMONĖS - SAUGUMO GARANTAS

KOKYBIŠKOS VIENKARTINĖS PRIEMONĖS - SAUGUMO GARANTAS

  Kiekvieno grožio salono sėkmės paslaptis - kokybiškai teikiamos paslaugos. Klientai ne tik nori sulaukti sėkmingų rezultatų - puikios šukuosenos ar tinkančio makiažo, bet ir laiką praleisti tvarkingoje ir visus reikalavimus atitinkančioje aplinkoje.

 

Kad ir kaip patogiai jaučiamės namuose, naudodami minkštus rankšluosčius, mylimas dušo kepuraites, puikiai tarnaujančias dildes ar mėgstamiausias šlepetes, atėję į grožio saloną ar kirpyklą tikrai nenorėtumėm, kad būtume apauti ne tik savo, bet ir kitų klientų mėgstamiausiomis šlepetėmis ar apgobti apsiaustu, po kuriuo ką tik sėdėjo kitas plaukus kirpęs klientas.

 

Būtent dėl to maloniausia užsukti į grožio saloną, kuriame niekada netrūksta kokybiškų vienkartinių priemonių. Lankydamiesi grožio salone ar kirpykloje ir atlikdami skirtingas procedūras atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 

Kerpant ir dažant plaukus jūsų kirpėjas turėtų naudoti kokybiškas vienkartines pirštines, vienkartinę polietileninę arba kokybišką lengvai valomą dažno naudojimo skraistę, vienkartines kaklajuostes, kokybišką plaukų dažymo foliją, prireikus - tik jums vienam naudojamą rankšluostį ar vienkartinius popierinius rankšluosčius, vienkartines kepuraites.

 

Depiliacijos kabinete saugiai jausitės jei matysite, jog jūsų grožio meistras naudoja vienkartines pirštines, pakloja vienkartines paklodes ar popierinius užtiesalus, prireikus pasirūpina vienkartinėmis kelnaitėmis. Jau nekalbant apie tai, jog depiliavimo juostos bei medinės mentelės taip pat turi būti naudojamos tik vienam klientui ir tik vieną kartą. Vaškai ir aliejai taip pat turėtų būti aukštos kokybės.

 

Makiažo ir kūno priežiūros kabinete turėtų niekada netrūkti vienkartinių kepuraičių, vienkartinių arba švarių daugkartinio naudojimo plaukų juostų, dezinfekuotų kosmetinių šepetėlių bei makiažo kempinėlių, vienkartinių šlepečių.

 

Manikiūro ir pedikiūro specialistai turėtų ne tik tinkamai dezinfekuoti visus įrankius, bet ir pasirūpinti vienkartiniais maišeliais pedikiūro vonelėms, vienkartinėmis šlepetėmis, kokybiškais lakais, valikliais, parafinu.

 

Kiekvienos grožio procedūros metu naudojami skirtingi įrankiai ir priemonės. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, ar įrankiai naudojami gerai dezinfekavus. O įvairių priemonių, jei tai tik yra įmanoma, reikalauti vienkartinių. Tokiu atveju būsite garantuoti, jog priemonės taupumo sumetimais prieš tai netarnavo kitiems klientams.

 

"Beautyfor" siūlo platų spektrą vienkartinių priemonių grožio salonams ir kirpykloms. Priemonės tinkamos pačioms įvairiausioms procedūroms, tarnaujančios dideliam kiekiui klientų.