Prekių katalogas

KOKIĄ PUDRĄ RINKTIS?

KOKIĄ PUDRĄ RINKTIS?

 Atsidarę moters kosmetinę visada rasite raudonus lūpų dažus ir pudrą. Tačiau kokią ir kada rinktis, kuo viena pudra skiriasi nuo kitos – dauguma nežino. Paprastai moterys perka tai, ką pataria visažistas, draugė ar pardavėja-konsultantė.

 

Skystas makiažo pagrindas
Jis tinka visiems odos tipams. Pagrindinė funkcija – suteikti tolygų atspalvį ir švelniai užmaskuoti paraudimus. Priemonė lengvai įsigeria ir tinka kasdieniam naudojimui. Tiesa, prieš perkant būtina atkreipti dėmesį į jos antrinę paskirtį: sugerti riebalus, sutraukti poras, drėkinti ir pan.

 

Kreminis makiažo pagrindas arba kreminė pudra
Ji yra tvirtesnės konsistencijos, daug stipriau maskuoja nelygumus. Tinka moterims, kurios nori visiškai paslėpti savo veido trūkumus. Nepaisant intensyvios spalvos, ši priemonė nesukuria „kaukės efekto“.

 

Daugiafunkcinė pudra-kremas
Šiai kategorijai priskiriami BB, CC kremai ir kitos daugiafunkcinės pudros. Pagrindinė šios priemonės funkcija - ne maskuoti, o gydyti odą, drėkinti ją ir apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Dėl savo švelnios spalvinės faktūros ji taip pat atlieka ir nežymią maskavimo funkciją. Puikiai tinka kasdieniam naudojimui, vietoj įprasto dieninio kremo.

 

Kompaktinė pudra
Tai priemonė, kuri skirta sutvirtinti makiažą ir dedama ant veido, kuris padengtas kreminiu makiažo pagrindu arba daugiafunkcine pudra. Ši priemonė paprastai būna šiek tiek tamsesnio atspalvio nei veido oda ir tinka paryškinti linijas.


Biri pudra
Kosmetikos parduotuvėse galite rinktis iš daugybės mineralinės birios pudros rūšių. Ši priemonė naudojama kaip makiažo užbaigimas. Ji dažnai būna bespalvė arba švelnios odos atspalvio. Ji puikiai pašalina blizgesį ir suteikia lengvą švytėjimą.