Prekių katalogas

KOKIĄ IR KADA DEPILIACIJĄ RINKTIS?

KOKIĄ IR KADA DEPILIACIJĄ RINKTIS?

  Kiekviena mūsų kūno dalis reikalauja skirtingos priežiūros, todėl būtina pasirinkti tinkamiausius, mažiausiai odą dirginančius bei efektyviausius depiliacijos būdus.

 

Veido sritis.

Kadangi nepageidaujami plaukeliai, išskyrus antakių sritį, paprastai būna silpni ir ploni, tačiau ryškiai matomi, patariama naudoti balinančius kremus. Norint juos visiškai pašalinti nuo veido – rinkitės vaško juosteles. Antakiai yra specifinė sritis ir juos reikia ne skusti, o „pešioti“ arba kitaip šalinti nepageidaujamus plaukelius.

 

Rankos.

Rankų depiliacija atliekama vašku, tiksliau depiliacinėmis juostelėmis. Dėl nedidelio ploto ir lygaus paviršiaus jas ypač paprasta naudoti. Skusti rankų nerekomenduojama, nes ataugę plaukeliai, kitaip nei kojų, atrodo kaip mažos „adatėlės“.

 

Kojos.

Kojos yra viena nejautriausių kūno zonų, kuriai paprastai atliekama depiliacija. Šiai sričiai geriausiai tinka specialūs skustuvai arba depiliaciniai kremai. Reikia nepamiršti, kad naudojant skustuvą būtina pasirinkti tinkamas pustas ir kremus po procedūros. Plaukelių šalinimas skustuvu nematomai pažeidžia viršutinį odos sluoksnį, todėl jį būtina pamaitinti ir sudrėkinti.

 

Bikini zona.

Ypač jautri sritis, todėl pirmiausia rekomenduojama naudoti vašką. Jis efektyviai ir pakankamai greitai pašalina nereikalingus plaukelius. Tačiau pati procedūra yra šiek tiek skausminga. Jeigu skausmas kelia diskomfortą – naudokite specialius skustuvus ir priemones. Nepatartina rinktis kasdienės higienos priemonių, nes vėliau gali atsirasti nedideli bėrimai ar paraudimai.