Prekių katalogas

Kojų šveitiklis Imbieras, 800 g, Verana

  • Pėdų ir kojų šveitiklis rekomenduojamas pedikiūro, SPA pedikiūro ir kitoms SPA procedūroms. Ši priemonė gali būti naudojama kaip sudėtinių pėdų ir kojų nagų procedūrų dalis.


    Šveitiklis padeda pašalinti per stipriai keratinizuotą odos sluoksnį ir paruošią odą geresniam po šveitimo naudojamų priemonių įsisavinimui. Pašalinus negyvąsias ląsteles, skatinamas efektyvesnis atsinaujinimo procesas. Oda tampa švelnesnė, minkštesnė ir paruošta tolimesnėms procedūroms.
    Šveitiklis praturtintas natūraliais aliejais ir sviestais, todėl odos šveitimas tampa malonia procedūra. Kakavos sviestas ir kokosų aliejus padeda nuraminti sudirgintą odą. Palmių aliejuje esantys vitaminai K, E, D, fermentai ir mikroelementai visapusiškai maitina ir drėkina pėdų odą.

    Imbiero šaknies ekstraktas bei maltas imbieras yra pagrindinės šio kremo-sviesto sudedamosios dalys. Imbieras aktyviai pagerina kraujo cirkuliaciją, atgaivina odos toną bei turi puikų šildantį efektą. Dėl aktyvesnės kraujo cirkuliacijos viršutinis odos sluoksnis tampa tvirtesnis-elastingesnis bei įgauna sveiką raudonį. Odos ląstelės atsinaujina greičiau ir yra prisotintos daugiau deguonies. Išsausėjusi bei šiurkšti oda atjaunėja ir atrodo daug jaunesnė. Taip pat imbieras turi atpalaiduojančiųjų savybių, kurios padeda atgaivinta išvargintas pėdas. Dėl priešuždegiminio ir šildančiojo efektų priemonės su imbieru puikiai tinka kovoti su sąnarių skausmu.

    Po šveitimo procedūru su šiuo šveitikliu kojų oda puikiai paruošta tolimesnėms drėkinimo, odos maitinimo procedūroms. Rekomenduojama naudoti kartu su kremu-sviestu Imbieras.