Prekių katalogas

KODĖL REIKIA NAUDOTI SERUMUS?

KODĖL REIKIA NAUDOTI SERUMUS?

 Serumai, priešingai nei kremai pasižymi ilgalaikiu poveikiu ir padeda spręsti odos, plaukų ar nagų problemas.

 

Paskirtis
Serumo poveikis priklauso nuo veikliųjų medžiagų, tačiau visų produktų pagrindinės sudedamosios dalys yra aliejai ir vanduo. Serumai gerina odos išvaizdą, kovoja su senėjimo požymiais, normalizuoja odos drėgmės pusiausvyrą, šalina nepageidaujamą pigmentaciją, veiksmingai baliną odą bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Priešingai nei kremai jie prasiskverbia į giliausius sluoksnius ir pasižymi gydomosiomis savybėmis, todėl paprastai būna brangesni nei kitos panašaus pobūdžio priemonės.

 

Naudojimas
Serumas – pirmoji priemonė, kuri naudojama ant švariai nuplautos odos, plaukų ar nagų. Šios priemonės paprastai reikia vos kelių lašelių, nes ji prisotinta veikliosiomis medžiagomis. Panaudojus serumą galima tepti odą, nagus ar plaukus įprastomis priemonėmis. Odai skirtus serumus patariama naudoti du kartus per dieną – ryte ir vakare, nagams – kiekvieną kartą nuvalius lako likučius ir pasidarius manikiūrą/pedikiūrą, plaukams – po trinkimo, kol plaukai drėgni, bet ne šlapi.

 

Rekomendacijos
Dauguma mano, jog serumai skirti vyresnio amžiaus žmonėms, nes jų oda daug greičiau praranda stangrumą, tačiau tai netiesa. Serumai plaukams ir nagams ypač reikalingi jauniems žmonėms, kurie gyvena aktyvų gyvenimą ir turi mažai laiko grožio procedūroms. Kiekvieną kartą renkantis serumą odai, plaukams ar nagams atkreipkite dėmesį į amžių, kuris nurodomas ant įpakavimo. Reikia nepamiršti, jog serumas nėra ta priemonė, kurią reikia naudoti nuolatos. Tai tarsi vaistas kūnui, todėl naudojamas nepertraukiamai 2-3 savaites, vėliau daroma pertrauka nuo 3-6 mėn.