Prekių katalogas

Purškiami plaukų dažai

 • Mario Giusani blizgesys plaukams For Fan,100ml, vaivorykštės spalvų
  -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
  Mario Giusani blizgesys plaukams For Fan 100ml, sidabrinės sp.
    -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
  Mario Giusani blizgesys plaukams For Fan,100ml auksinės sp.
    -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
  Mario Giusani purškiami laikini plaukų dažai Fluo For Fan 100ml, juodos sp.
  -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
  Mario Giusani purškiami laikini plaukų dažai Fluo For Fan 100ml, baltos sp.
  -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
  Mario Giusani purškiami laikini plaukų dažai Fluo Forfan 100ml, fuksijos sp.
  -20%
  756
  945 Sutaupykite 189
 • Kas yra laikini purškiami plaukų dažai?
  Tai purškikliai, kurie suteikia laikiną plaukų spalvą. Purškiami plaukų dažai nėra ilgalaikiai, jie išlieka iki galvos plovimo, pavyzdžiui, purškiami plaukų dažai loreal laikosi vieną dieną, puikiai išsiplauna po vieno galvos trinkimo šampūnu. Vienas iš didžiausių purškiamų plaukų dažų privalumų yra tas, kad galima žaisti spalvomis, keičiant savo įvaizdį, plaukų spalvą kasdien arba, tiesiog, paryškinti jau esamą spalvą. Taip pat purškiamus plaukų dažus rekomenduoja išmėginti kuomet klientas nėra visiškai tikras dėl norimos ilgalaikės plaukų spalvos.
  Kaip naudojami purškiami dažai plaukams?
  Šie dažai buvo sukurti tam, kad kardinaliai pakeistų nepatogų ir ilgą plaukų dažymo procesą. Turint purškiamus dažus, juos galima naudoti bet kur, kur tik esate. Dažniausiai purškiami plaukų dažai yra ypač mažoje, kompaktiškoje talpoje, kuri telpa į bet kurį rankinuką keliaujant. Tai ypač patogu, jei dažnai purškiamos ataugusios plaukų šaknys. Nors šiuos dažus ir lengva naudoti, būtina nepamiršti keletą rekomendacijų:
  1) Pirmiausia reikia pasirinkti norimą dažų atspalvį. Spalvą galite rinktis pagal natūralų plauką, norint tik paryškinti esamas sruogas arba priešingai nei natūrali spalva, norint laikinai sukurti stilingą šukuoseną. Taip pat galima rinktis ir kelias spalvas ir jas sulieti. Prieš renkantis plaukų spalvą patartina pasidomėti ir gamintojų kompanijomis. Neretai purškiami plaukų dažai atsiliepimai internete pateikiami jau išbandytų gamintojų produktai.
  2) Prieš purškiantis plaukų dažus įvertinkite aplinką ir aprangą. Plaukų dažai purškiami gali sukelti nepatogumų, nes purškiant dažniausiai galima apipurkšti sienas, grindis, odą arba rūbus, tad, purškiant reikia saugotis ir tai daryti atidžiai.
  3) Purškiant plaukų dažus būtina juos labai gerai suplakti. To reikia, kad buteliuke esantis dažų pigmentas gerai susimaišytų ir purškiama spalva būtų visur vienoda.
  4) Pasiruoškite tinkamai purkšti. Laikykite dažų buteliuką keturių arba šešių colių atstumu nuo sausų plaukų ir purkšite. Ką reikėtų atsiminti: mažiau yra daugiau! Jei išpurkšite pernelyg stipriai plaukus, plaukai gali išsausėti. Jei purškiate plaukus per visą jų ilgį, gali prireiktų daugiau nei vieno buteliuko plaukų dažų.
  5) Palaukite kol plaukų dažai visiškai išdžius.
  6) Stilius. Išpurškę plaukus galite kurti kokį tik norite plaukų stilių – šukuoseną. Galite sukurti natūralias garbanas, arba modeliuoti plaukus su pasta arba plaukų laku.
  Purškiami plaukų dažai – kaina
  Purškiamu dažų kainos kinta, priklausomai nuo dažų talpos, kokybės ir prekės ženklo. Pavyzdžiui loreal purškiami dažai rinkoje kainuoja iki dešimties eurų. Patariama objektyviai įvertinti dažų talpas pagal turimą plaukų ilgį. Jei norite padailinti tik keletą sruogų ar užmaskuoti žilas plaukų šaknis, rekomenduojame įsigyti mažesnę talpą. Pavyzdžiui, purškiami plauku dažai šaknims gaminami ypač mažose 50 – 75 ml talpose, kad patogiai tilptų į rankinę.
  Unikalus stilius naudojant purškiamus plaukų dažus
  Kompanijos L’Oréal Paris kūrėjai - technikai rekomenduoja eksperimentuoti su purškiamais plaukų dažais ir šukuosenomis. Štai keletą rekomendacijų unikaliai šukuosenai sukurti:
  1) Vaivorykštės spalvos. Kuo daugiau spalvų, tuo daugiau pozytivumo! Galima rinktis įvairias spalvas ir derinti tonus.
  2) Sidabriškas pilkumas. Pilki plaukai šiuo metu yra labai populiarūs, todėl viena dienai galite išmėginti ar sidabriškai pilka spalva tiktų jūsų įvaizdžiui.
  3) Spalvos akcentai. Paryškinkite esamų plaukų toną, šviesesnėmis sruogelėmis. Suteiksite plaukams gyvumo ir apimties, o plaukai liks sveiki, kadangi jų nereikės balinti ilgalaikiais dažais.
  4) Gervuogių atspalviai. Prisirpusių gervuogių spalva - ypač madinga ir mėgstama ne tik kirpėjų ar plaukų stilistų, bet ir žymiausių dizainerių, kurie pastaraisiais metais išleido daugybę rūbų, batų ir net dekoratyvinės kosmetikos su šia žavinčia spalva.
  5) Pastelinė rausva. Vienas populiariausių atspalvių jaunimo tarpe. Pastelinė rausva, užkariavusi mados pasaulį, po truputi užkariauja ir plaukų dažų lentynas. Šis švelnus atspalvis tiks visoms turinčioms šviesius palukus ir net brunetėms.