Valiuta:

Prekių katalogas

Kiepe profesionalus plaukų tiesintuvas MOOVER AIR su Jonizuoto oro funkcija

 • Kiepe profesionalus plaukų tiesintuvas MOOVER AIR su Jonizuoto oro funkcija

  Kodas: 8183
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  Su Jonizuota šalto oro emisijos sistema

 • Moover, revoliucinis KIEPE Professional plaukų tiesintuvas

  Sukurtas naudojant pažangiausią technologiją, KIEPE Professional Moover tiesintuvas yra naujovė, kuri pakeis plaukų formavimo rūtiną. Vienintelis plaukų tiesintuvas rinkoje -  „Moover“ turi išskirtinę Jonizuotą šalto oro emisijos sistemą, kuri veikia tiesiai iš kaitinimo plokščių šonų. Ši išskirtinė savybė ne tik apsaugo plaukus formuojant, bet ir palengvina plaukų formavimą - fuksuojant, užtikrinant nepriekaištingą ir ilgalaikį rezultatą.

  Moover plokštės yra padengtos naujausios kartos medžiaga, kuri tolygiai paskirsto šilumą, o novatoriškas Jonizuoto šalto oro srautas užsandarina plauko kutikulę, sumažindamas slinkimą ir pagerindamas blizgesį. Jonų technologija padeda išlaikyti natūralų plaukų drėkinimą, todėl jie tampa švelnūs, žvilgantys ir jiems nėra sukeliama įprasta terminė žala. 

  Turintis modernų dizainą ir puikią ergonomiką, Moover idealiai tinka profesionalams, siekiantiems efektyvumo ir tikslumo.

  Tiesintuvas turi intuityvius temperatūros reguliavimo valdiklius (maksimali temperatūra 230C°), leidžiančius pritaikyti šilumą pagal plaukų tipą ir norimą stilių.

  Sukurta profesionalams, puikiai tinka visų tipų plaukams. 

  Charakteristikos:

  • Pažangi technologija: dėl neigiamų Jonų išskyrimo šis tiesintuvas pašalina garbanojimąsi, todėl plaukai tampa glotnūs, žvilgantys ir be statiškumo. Jonų technologija garantuoja nepriekaištingą išvaizdą ir optimalią plaukų sveikatą.
  • Tikslus valdymas: „Moover“ suteikia galimybę pasirinkti iš keturių skirtingų temperatūros nustatymų, lengvai reguliuojamų praktišku šoniniu mygtuku. Šis tikslus valdymas leidžia pritaikyti šilumą pagal jūsų plaukų tipą ir būklę, kiekvieną kartą užtikrinant profesionalų rezultatą.
  • Keraminės turmalino plokštelės: 3 cm pločio ir 10 cm ilgio keraminės turmalino plokštelės užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą ir optimalią plaukų apsaugą, išvengia terminės žalos ir palaiko natūralų jų drėkinimą.
  • Praktiškas ir nešiojamas: pakuotėje rasite nuo karščio saugantį maišelį, puikiai tinkantį kelionėms. Šis elegantiškas ir funkcionalus priedas užtikrina, kad jūsų „Moover“ visada būtų apsaugotas ir paruoštas naudoti, kad ir kur eitumėte. 
  • Įtampa 100/240V, 50/60 Hz
  • Galia 72W