Prekių katalogas

 • Kavitacinis ultragarso aparatas BN-233L

  Kodas: BN-233L
 • Kavitacinis ultragarso aparatas BN-233L

  Kavitacinis šveitimas + ultragarsas 2in1 BN-233L yra modernus aparatas, kuris atlieka dvi populiarias specializuotas procedūras: Odos šveitimą (kavitacinis šveitimas) ir ultragarsą (ultrasonoforezė).

  Odos šveitiklis – kavitacinis šveitimas (Ultrasonic peeling) – tai nauja sistema, garantuojanti gilią odos priežiūrą ir jos regeneraciją be pašalinių poveikių. Procedūrą sudaro odos valymas ultragarso bangomis: leidžia kruopščiai pašalinti riebalų perteklių iš porų ir plaukų folikulų, naikina epidermį, inkštirus ir bakterijas.
  Kavitacinis pilingas švelniai veikia odą per malonias, natūralias vibracijas – nenaudojant elektros. Šio prietaiso naudojimas leidžia giliai regeneruoti odą, ją nedelsiant ir efektyviai atnaujinant. Rezultatas – atnaujinta ir gaivi oda. Procedūra visiškai neskausminga. Kavitacija teigiamai veikia ir gilesnius epidermio sluoksnius, tai puiki įžanga į tolimesnes kosmetines procedūras (rūgštinis šveitimas ir/ar sonoforezė ir jonoforezė ir kt.).

  Ultragarso funkcija pagrįsta ultragarsinių virpesių naudojimu, kurio dažnis yra vienas milijonas virpesių per sekundę (1 MHz). Ultragarso banga stimuliuoja audinius ir pagerina membranų pralaidumą kolagenui, lygina raukšles ir stangrina odą, suteikdama jai jaunesnę ir sveikesnę išvaizdą. Ultragarsas gamina trinties šilumą, kuri pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis ir padeda sunaikinti celiulitą pašalinant riebalų perteklių. Prietaisas su 2 zondais įgalina neinvazinį liftingumą, išlygina ir stiprina odą naudojant ultragarso vibracijas.

  Techniniai duomenys:
  Ultragarso dažnis: 1MHz
  Vibracijos dažnis: 28kHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos suvartojimas: 45W
  Svoris: 4 kg
  Įrenginio matmenys: 30x28x15,5cm
  Pakuotės matmenys: 37x36x29cm