Prekių katalogas

 • Kavitacinis ultragarsinis aparatas 4in1, BN-N93

  Kodas: BN-N93
 • Kavitacinis ultragarsinis aparatas 4in1, BN-N93

  Modernus kosmetologinis aparatas, kuris atlieka 4 patrauklias procedūras: kavitacinį pilingą, BioLifting, BioGlove ir ultragarsą.  Mažas dydis ir didelės kameros galimybės, modernus dizainas ir intuityvus valdymas – tai 4in1 BN-N93 modelio privalumai.
   

  Funkcijos:

  • Ultragarsas / ultragarsoforezė
  • Odos šveitiklis (kavitacinis šveitimas)
  • BioLift - veido pakėlimas
  • BioGlove

  Ultragarso funkcija pagrįsta ultragarsinių virpesių naudojimu, kurio dažnis yra vienas milijonas virpesių per sekundę (1,5 MHz). Ultragarso banga stimuliuoja audinius ir pagerina membranų pralaidumą kolagenui, lygina raukšles ir stangrina odą, suteikdama jai jaunesnę ir sveikesnę išvaizdą. Ultragarsas gamina trinties šilumą, kuri pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis ir padeda sunaikinti celiulitą pašalinant riebalų perteklių. Prietaisas su 2 zondais įgalina neinvazinį liftingumą, išlygina ir stiprina odą naudojant ultragarso vibracijas.

  Odos šveitiklis – kavitacinis šveitimas (Ultrasonic peeling) – tai nauja sistema, garantuojanti gilią odos priežiūrą ir jos regeneraciją be pašalinių poveikių. Procedūrą sudaro odos valymas ultragarso bangomis: leidžia kruopščiai pašalinti riebalų perteklių iš porų ir plaukų folikulų, naikina epidermį, inkštirus ir bakterijas.
  Kavitacinis pilingas švelniai veikia odą per malonias, natūralias vibracijas – nenaudojant elektros. Šio prietaiso naudojimas leidžia giliai regeneruoti odą, ją nedelsiant ir efektyviai atnaujinant. Rezultatas – atnaujinta ir gaivi oda. Procedūra visiškai neskausminga. Kavitacija teigiamai veikia ir gilesnius epidermio sluoksnius, tai puiki įžanga į tolimesnes kosmetines procedūras (rūgštinis šveitimas ir/ar sonoforezė ir jonoforezė ir kt.).

  Bio Lift – veido liftingas. Modernus aparatas nechirurginiam veido, kaklo ir dekoltė zonos patempimui, atliekamas naudojant mikrosroves skleidžiančius zondus. Aparato veikimas pagrįstas mikrosrovių terapija, kuri skatina ląstelėse vykstančius regeneracijos procesus, skatina kolageno ir elastino skaidulų rekonstrukciją. Procedūra išlygina odą, padidina raumenų skaidulų susitraukiamumą ir pagerina toksinų pasišalinimą kartu su vandens pertekliumi.

  Techniniai duomenys:
  Ultragarso dažnis: 1,5 MHz
  Vbracijos dažnis: 32kHz
  Maitinimas: 220V
  Energijos sąnaudos: 45W
  Svoris: 12kg
  Prietaiso matmenys: 42 * 32 * 17cmcm
  Pakuotės išmatavimai: 49 * 49 * 32cm

 •