Prekių katalogas

KAS YRA PRESOTERAPIJA IR KOKIA JOS NAUDA?

KAS YRA PRESOTERAPIJA IR KOKIA JOS NAUDA?

 Norint vasarą džiaugtis dailiu kūnu, ruoštis jai reikia jau nuo žiemos. Žmonės kūno linijas dailina pačiais įvairiausiais būdais. Vieni subalansuodami mitybą ir sportuodami, kiti pagreitindami procesą, pasitelkia šiuolaikinių technologijų siūlomas galimybes. Viena iš tokių galimybių yra presoterapija (limfodrenažinis masažas).


Presoterapija arba limfodrenažinis masažas – tai neskausminga ir maloniai atpalaiduojanti procedūra, atliekama naudojant specialius kojas arba rankas apgaubiančius vibruojančias slėgio bangas sudarančius aplikatorius , stipriai aktyvinančius limfos tekėjimą norimoje kūno srityje (kojų, rankų ar pilvo). Limfinė sistema ne tik maitina ir apsaugo mūsų organizmą, bet ir išvalo jį. Presoterapija pašalina iš mūsų organizmo skysčio perteklių ir kenksmingąsias medžiagas, atstato vandens balansą. Taip pat gerina kraujo apytaką mūsų organizme, o tuo pačiu aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje ir riebalinėse ląstelėse. Procedūros metu spartinamas odos ląstelių atsinaujinimas.


Presoterapija naudinga esant bet kokios kilmės patinimams, išsiplėtus kojų kapiliarams, kenčiant dėl antsvorio, celiulito, kai kūno oda pradeda glebti. Taip pat labai padeda pabrinkusioms kojoms ir net po vienos procedūros labai sumažina kojų apimtis, jas pagražina bei „palengvina“. Ypatingai rekomenduojama po venų varikozės šalinimo operacijų ar tiesiog dirbant fizinį darbą, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu. Presoterapija ypač tinka tiems asmenims, kuriems negalima daryti limfodrenažo, elektrostimuliacijos ar ultragarsinių procedūrų.


Presoterapija sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis. Puikiai tinka derinti kartu su kūno vakuuminiu masažu, su lipokavitavcija, su įvairiais įvyniojimais. Kad būtų atkurta limfinės sistemos veikla ir matomi akivaizdūs rezultatai, paprastai užtenka 10 procedūrų.