Prekių katalogas

KAS MADINGA ŠALTUOJU METŲ SEZONU?

 laukai.
Tiek tamsiaplaukėms, tiek šviesiaplaukėms šį sezoną patariama rinktis šiltus, natūralius atspalvius. Madingiausia žinoma – vario spalva. Tačiau ją renkantis reikia pasitarti su savo kirpėju, nes varis turi daug atspalvių ir kas tinka blondinėms, tikrai netiks brunetėms.

 

Makiažas dienai.
Pamirškite modeliavimą ir tam tikrų veido sričių paryškinimą, šaltuoju metų sezonu bus madingas natūralumas. Vadinasi jums reikės: ryškiai raudono lūpdažio, šviesaus pagrindo, sausos pudros ir vos atspalvį turinčių skaistalų. Žiemos makiažas – jokio makiažo. Tai visiškas kontrastas lig šiol buvusioms tendencijoms.

 

Makiažas vakarui.
Padūmavusios akys neišeina iš mados. Jos vis dar lieka madingos ir šių metų rudenį-žiemą. Taiga tikrai nesuklysite į vakarėlį ar teatrą eidamos su kerinčiai tamsiomis akimis.

 

Akcentas – raudonos lūpos.
Rudenį ir žiemą nebijote dažyti lupas ryškiai raudona spalva. Ji gali būti net kraujo raudonumo. Svarbiausia šis atspalvis tinka ne tik vakarui, bet ir prie dieninio jūsų stiliaus.

 

Taip pat labai svarbu – antakiai.
Priešingai nei pernai, jie neturi būti ypač vešlūs, tiesiog atrodyti natūraliai ir tvarkingai, kad išryškintų veido bruožus. Taip pat jokio juodumo. Antakiai turi būti natūralios spalvos ir neišsiskirti.