Prekių katalogas

KAIP TAISYKLINGAI NUSIVALYTI MAKIAŽĄ?

 Neįsivaizduojate nė dienos be makiažo? Noras atrodyti nepriekaištingai yra tikros moters bruožas. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai namo grįžtame vėlai vakare ir skubame greitai nusivalyti makiažą. Dalinamės patarimais apie makiažo valymo procedūros ypatumus.

 

Makiažo valymo servetėlės. Patogus ir greitas būdas nuvalyti makiažą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad nuvalius veidą reikia jį nuprausti vandeniu. Jeigu jūs nenuprausite veido pajusite tempimo jausmą, kuris būtų panašus jeigu ušsimuiluotumėte veidą muilu ir nenuplautumėte. Makiažo servetėlių sudėtyje yra alkoholio, kuris sausina odą, todėl būtina nuvalius makiažą pasitepti veidą kremu.


Judesiai. Makiažą valyti reikia pradėti nuo kaktos ir lengvais judesiais priartėti prie akių, o po to valyti skruostus ir smakrą. Geriausias laikas valyti kosmetiką yra kai tik grįžtate namo. Anksčiau pašalindamos prakaitą ir dulkes Jūs leisite odai ilgiau pailsėti.


Masažas. Kai nusivalote makiažą ir pradedate tepti naktinį kremą atkreipkite dėmesį, kad tuo metu galite atlikti veido masažą. Ši procedūra atliekama nuo skruostų link ausų. Tada masažuokite kaktą švelniais judesiais į viršų nuo antakių. Pabaigoje masažuojamas kaklkas ir smaktas. Išorine delno puse masažuokite nuo kaklo apačios į viršų link smakro.