Prekių katalogas

KAIP PRIŽIŪRĖTI PĖDAS ŠALTUOJU METŲ LAIKU?

KAIP PRIŽIŪRĖTI PĖDAS ŠALTUOJU METŲ LAIKU?

 Specialus šveitiklis

Mūsų pėdų oda ypač išsausėja šaltuoju metų laiku. Todėl būtina, dažniau nei vasarą, 2-3 kartus per savaitę naudoti šveitiklius, kurie pašalina suragėjusią odą ir negyvas ląsteles.

 

Nagams – guminė dildė
Žiemą kojų nagai dažnai pagelsta ir pradeda sluoksniuotis. Siekiant to išvengti, naudokite gumines dildes. Jos puikiai dildina ir nepažeidžia nago, be to, stimuliuoja kraujotaką. Net jai nedarote pedikiūro kiekvieną savaitę, dildinkite kampučius gumine dilde, atliksite savotišką kojų pirštų masažą.

 

Kulnams – linų sėmenų kompresas
Jeigu Jūsų kulnai yra linkę į suragėjimą, kartą per savaitę palepinkite juos linų sėmenų kompresu. Užvirinkite vandenį su sėmenimis, palaukite kol pravės ir tada nupilkite vandenį. Šilta mase ištrinkite kulnus ir palaikykite 10-15 min., vėliau nuplaukite ir įtrinkite kremu.

 

Šilto vandens vonelė
Grįžus namo ir padėjus batus į šalį, pasidarykite šilto vandens vonelę. Nereikia dėti jokių papildomų priemonių, tiesiog šiltas vanduo, kuris apsemia Jūsų kojas iki kauliukų. Pasėdėkite ramiai 10 min. Šilto vandens vonelė nuramins Jūsų pėdas ir padės atsipalaiduoti po dienos darbų.