Prekių katalogas

KAIP KOVOTI SU SLENKANČIAIS PLAUKAIS?

 Slenka plaukai? Tai dažna problema su kuria susiduria įvairaus amžiaus moterys. Dažnai plaukų slinkimas būna sezoninis pavasarį arba rudenį. Tačiau, kaip padėti plaukams vėl tapti tvirtiems ir žvilgėti?

 

Mažiau streso! Dažniausia plaukų slinkimo problema būna ne tik oro permainos, bet ir stresas. Darbe būname nervuotos, namuose kankina buitis. To pasėkmė — slenkantys plaukai. Stenkitės dažniau atsipalaiduoti ir bent pusę valandos per dieną skirkite sau. Pailsėkite, užmerkite akis ir stenkitės mažiau nervuotis.

 

Mityba. Svarbu stebėti, ką valgote. Stenkitės valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių, nes jie praturtinti vitaminais. Plaukams labiausiai padeda B grupės vitaminai. Jie gerina medžiagų apykaitą, padeda palaikyti hemoglobino kiekį ir stabilų cukraus kiekį kraujyje.

 

Kaukės ir serumai. Stiprinkite plaukus ne tik gerdamos B grupės vitaminus, bet ir bent kartą per savaitę tepkite plaukus kaukėmis. Geriausios kaukės natūralios, kurios tinka visų tipų plaukams. Kaukės subtiliai kvepia gaivinančiais aromatais. Kaukes lengva naudoti tereikia tolygiai paskirstyti nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, ant šampūnu ištrinktų ir dar drėgnų plaukų. Palaikyti 3 min., tada gerai išskalauti šiltu vandeniu.