Prekių katalogas

KAIP KOVOTI SU SENSTANČIA ODA?

 Žvarbūs orai, kaitri saulė ir nuolatinis stresas veikia mūsų odą neigiamai. Norint, kad oda būtų glotni ir jaunatviška reikia ja rūpintis kiekvieną dieną. Dažnai taip atsitinka, kad įsigyjame priemonę, kurią naudojame tik kelias savaites, o vėliau vėl pamirštame ja rūpintis. Norime pasidalinti keliais patarimais, kokias priemones naudoti mūsų odos jaunatviškumui išsaugojimui.


Masažas. Odą atpalaiduoja ir geriausiai nuramina masažo procedūros, kurios būna atliekamos naudojant įvairias priemones. Procedūros atliekamos naudojant molio, aliejaus, valomųjų kaukių priemones, kurios suteikia odai stangrumo ir suaktyvina odos ląsteles.


Parafino procedūros. Šilto parafino odos terapija yra natūrali procedūra, kurios metu drėgmė užlaikoma gilesniuose odos sluoksniuose, o oda ilgam išlieka išpuoselėta. Parafino procedūros metu sukuriamas stiprus drėkinamasis poveikis, nes parafinas apsaugo giliuosius odos sluoksnius nuo dehidracijos ir sustabdo transepiderminį drėgmės netekimą.


Šveitikliai. Kūno šveitimo procedūra atgaivina odą ir nušveičia negyvąsias odos ląsteles. Oda tampa elastinga ir švelni. Kūno šveitimo procedūras reikėtų atlikti du kartus per savaitę, o jeigu oda jautri pakanka vieno karto per savaitę. Geriausiai procedūrą atlikti prieš miegą.
Atliekant šias procedūras Jūs sumažinsite odos senėjimą ir atgaivinsite odą.