Prekių katalogas

KAIP KOVOTI SU PLAUKŲ SLINKIMU?

 Gyvenimo būdas.
Ne tik veido oda, bet ir plaukai išduoda jūsų žalingus įpročius. Nereguliari mityba, užkandžiavimas įvairiais skanėstais vietoj naudingų vaisių, miego trūkumas, stresas ir pan. Plaukai pradeda slinkti, nes trūksta gyvybiškai svarbių elementų, kurie maitina plauką nuo šaknų iki galiukų. Jeigu norite sustabdyti slinkimą – įsiveskite aiškų rėžimą ir stebėkite pokyčius.

Plaukų priežiūros priemonės.
Nenaudokite tų priemonių, kurių neaiški sudėtis arba galimas šalutinis poveikis. Tokios priemonės gali suardyti plauko struktūrą, silpninti šaknis ir skatinti slinkimą. Jeigu pastebėjote šalutinius požymius, pasitarkite su savo kirpėju. Jis pažįsta jūsų plauką ir gali rekomenduoti geriausias priemones, kurios ne tik suteiks žvilgesio, bet ir sustiprins palukų šaknis. Taip pat visada galite naudoti papildomas priemones nuo plaukų slinkimo, kurios yra praturtintos vitaminais.

Cheminis šukavimas.
Dauguma moterų skundžiasi plaukų slinkimu, nes pernelyg dažnai naudojo cheminį šukavimą. Ši problema gali išnykti, tik tada, kai leisite ataugti sveikiems ir chemiškai nepaveiktiems plaukams. O po to sumažinsite cheminio šukavimo procedūrų dažnumą.

Liga.
Jeigu plaukų slinkimas tapo rimta problema ir manote, kad nei gyvenimo būdas, nei priemonės su tuo nesusijusios – pasikonsultuokite su gydytoju. Slenkantys plaukai gali būti rimtų sveikatos sutrikimų signalas ir to negalima ignoruoti.