Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ PLAUKŲ ŠEPETĮ?

 Kiekvieną dieną bent kelis kartus per dieną mes šukuojame savo plaukus. Ši procedūra yra labai svarbi norint turėti sveikus ir gražius plaukus. Plaukų šepečių pasirinkimas platus, todėl norime pasidalinti patarimais, kaip išsirinkti tinkamą plaukų šepetį.

 

Plaukų šepečio struktūra. Natūralių šerių plaukų šepetys ypatinagai sušvelnina plaukus bei nepažeidžia plaukų odos. Ji tampa švelni ir glotni, o ilgą laiką naudojant tokį šepetį pastabėsite, kad plaukai nesielektrina. Tokio tipo šepetys ypač aktualus žiemos metu. Kitas pasirinkimas – medinis šepetys, kuris puikiai masažuoja galvos odą ir atpalaiduoja.

 

Plokščias šepetys. Tokio tipo šepetys geriausiai tinka garbanotiems ilgiems, tankiems plaukams. Dažniausiai jis yra didelių matmenų ir apima didesnę dalį plaukų. Didesnės apimties šepetys patogus ne tik iššukuoti, bet ir norint greitai išdžiovinti plaukus. Tačiau tokio medelio šepetys užima daug vietos rankinėje, todėl patartina jį laikyti namuose.

 

Apvalus šepetys. Geriausiai tinka merginoms, ar moterims, kurioms patinka lengvos garbanos. Tokį modelį patartina naudoti pakelti plauką nuo šaknų. Naudojant tokio modelio šepetį lengvai išpurensite plaukus, o prireikus ir sugarbanosite.

 

Šepetys su tarpais. Tokio tipo šepečiai nugarėlėje turi plyšius, kurių dėka džiovinant plaukus elektriniu džiovintuvu oro srovė per tarpus praeina ir nekaitina plauko. Šis šepetys yra patogus ir neužima daug vietos rankinėje. Tinka trumpiems plaukams, nes atkelia plauką nuo šalnų ir suteikia purumo efektą.

 

Šukos. Intensyvus gyvenimo ritmas priverčia bėgti, skubėti ir dažnai neturime daug laiko skirti savo plaukams. Esant tokiam intensyviam ritmui norime pasiūlyti – šukas. Jas patogu nešiotis rankinėje ir naudojant šukas plaukai neįsielektrina. Šukos pravers kasdieniniam naudojimui: plaukų kaukių padengimui, plaukus formuojančių priemonių paskirstymui.