Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI RANKŠLUOSČIUS?

KAIP IŠSIRINKTI RANKŠLUOSČIUS?

 Rankšluostis – kiekvieną dieną naudojamas daiktas, kuris svarbus tiek asmeniniam naudojimui, tiek buičiai. Tačiau, kaip išsirinkti tinkamą rankšluotį? Dalinamės patarimais, kokie rankšluoščiai yra tinkamiausi kasdieniniam naudojimui.

 

100% medvilnė. Grynos medvilnės rankšluostis geriausiai sugeria drėgmę ir yra nekenksmingas aplinkai. Geriausi medvilniai rankšluosčiai yra kurių tankis 600–800 g/m. Tokie rankšluočiai yra aukščiausios kokybės, tad juos būtina gerai išdžiovinti, kadangi jie sunkesnio svorio. Juos būtina laikyti sausoje patalpoje arba prižiūrėti vinios kambario drėgmės kiekį.

 

Išmatavimai. Rankšuosčių išmatavų yra įvairių, tačiau būtina atkreipti dėmesį, kad vonios kambaryje turi būti kelių išmatavimų. Rankšluoščiai rankoms – geriausiai tinka maži rankšluostėliai kuriuos galite keisti kiekvieną dieną, nes jais pasinaudoja ne vienas žmogus, todėl svarbu, kad juose nesiveistų bakterijos. Vidutinio dydžio rankšluoščii geriausiai tinka vaikams. Didesni – suaugusiems.


Spalvos. Svarbu, kad šeimoje kiekvienas asmuo turėtų savo rankšluosčių spalvą. Geriausiai turėti kelių spalvų pvz: šviesiai žali yra vaiko, o tamsiai žali šeimos vyro. Taip bus patogu juos kiekvieną savaitę skalbti – šviesius su šviesiais, o tamsius su tamsiais. Vieną savaitę visos šeimos rankšluosčiai gali būti šviesūs, o kitą tamsūs.