Valiuta:

Prekių katalogas

K time Light Plume plaukų balinimo pudra su Kaolinu, šviesina iki 7 tonų, MINKŠTA PAKUOTĖ, 450gr

 • K time Light Plume plaukų balinimo pudra su Kaolinu, šviesina iki 7 tonų, MINKŠTA PAKUOTĖ, 450gr

  Kodas: TIME322
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • MINKŠTA PAKUOTĖ, 450gr 

  Light Plume, kompaktiška balinimo pudra, skirta "LAISVŲ RANKŲ TECHNIKAI", praturtinta Kaolinu. Turi puikų sukibimą, pašviesina iki 7 tonų.

  Dėl (extra cream) kreminės ir nelakios tekstūros spalvos pakitimai yra vienodi ir stabilūs.

  Formulė

  Kaolinas: baltas molis su gerai žinomomis kosmetinėmis savybėmis, naudojamas dėl išskirtinių valomųjų ir energizuojančių savybių, jame gausu mineralinių druskų ir mikroelementų (geležies, magnio)


  Privalumai

  • Būtina priemonė atliekant laisvos rankos šviesinimo technikas salone
  • Itin kreminės ir nelakios tekstūros, vienodam ir stabiliam balinimui
  • Kaolino pagrindu pagaminta formulė, pasižyminti energiją suteikiančiomis ir klampumo savybėmis 

  Naudojimas: Prieš dengiant plaukus, atlikte plaukų struktūros vertinimą. Produktu denkite sausus, neplautus plaukus. Balinimo pudrą išmaišykite ne metaliniame inde, pridedant pasirinktą plaukų dažų Oksidantą, lėtai išmaišykite produktą iki vienalytės masės. Balinimo laipsnis keisis atsižvelgiant į tai, kokia pasirenkama dažymo technika, kokia plauko struktūra, koks pasirinkito Oksidatoriaus procentas ir koks produkto "išlaikymo" laikas pasirenkamas. Rekomenduojamas maišymo santykis 1:2. Gali būti maišoma 1:1, 1:1.5, 1:3 santykiu atsižvelgiant į balinimo gylį.

  VEIKIMO LAIKAS: nuo 10 iki 50min. Balinimo procedūros pabaigoje, būtina kruopščiai išplauti plaukus vandeniu ir šampūnų.  

  Svarbu! Nenaudokite su didesniu nei 40% (12 Vol.) Hidrogelio peroksidu. Po balinimo milteliais - gausiai ir kruopščiai išskalaukite plaukus, galvos odą. Nenaudokite jokių pagalbinių karščio priemonių naudojant šį produktą.

  Dėmesio! Produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Naudoti tik su apsauginėmis pirštinėmis. Gali sukelti alergines reakcijas. Prieš naudojimą siūlome atlikti odos jautrumo testą.Jei prieš tai turėjote alergines reakcijas nuo plaukus balinančių produktų, šio produkto naudoti nerekomenduojama. Vengti konakto su pažeista oda (egzema, sudirginta oda, psoriazė ir t.t.) Nenaudoti produkto esant ypač prastai plaukų būklei - lūžinėjantys ir slipni plaukai, esant blogai bendrai plaukų būklei. Nenaudoti produkto ant Henna dažais dažytų plaukų ar metalo-druskomis apdorotų plaukų.

  Sandėliuokite produktą sandariai, tamsioje, sausoje, ventiliuojamoje vietoje, kuo toliau nuo karštų objektų ir aukštos temperatūros.

  SAUGOTI NUO VAIKŲ. TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI.   

  Gamintojas: Italija, Comprof Milano

  Platintojas: MB Beautyfor LT

  Galiojimas: Žr. datą ant produkto pakuotės