Prekių katalogas

KŪNO ĮVYNIOJIMAI STYX CELLO GEL

KŪNO ĮVYNIOJIMAI STYX CELLO GEL

Cello gelis – ypač efektyvus odos stangrinimas ir celiulito gydymas


Trumpai apie Cello gelius ir Aroma Derm kosmetika


Aroma Derm – natūrali kosmetika gaminama Austrijoje, priklausanti Styx Naturcosmetic kompanijai, kuri įsteigta jau nuo 1965 m. Kompanija propaguoja natūralumą, netestuoja kosmetikos su gyvūnais, gamina ekologiškas ir perdirbamas produktų pakuotes, todėl ir produkcijos gamyba vyksta ypač ekologiškomis sąlygomis.
Aroma Derm kosmetika galima apibrėžti kaip aromaterapijos ir dermatologijos junginiu, kadangi kosmetikos pagrindą sudaro natūralūs eteriniai aliejai ir žolelių ekstraktai. Aroma Derm siūlo net 195 profesionalius kosmetikos produktus, kurie naudojami profesionalioms SPA ir kosmetologijos procedūroms atlikti.


Kodėl verta rinktis Cello Gel?


Cello gelio kosmetika gaminama naudojant tik šalto spaudimo augalinius aliejus ir naudoja net 35 eterinius aliejus. Atliekant Cello gelio kūno įvyniojimą, rezultatai pastebimi vos po poros kartų. Cello gelis naudojamas norint pašalinti celiulitą, strijas, kūno apimtis ir svorį, reguliarų riebalų kaupimąsi, norint pašalinti toksinus ir šlakus, odos netolygumus, o taip pat gerinti odos elastingumą ir stangrumą.


Asortimente yra tiek stipresnio, tiek silpnesnio poveikio geliai, o taip pat geliai, kurie palaiko procedūros rezultatus ir nuramina paraudusią odą po procedūros. Paraudusi ir sudirgusi oda po procedūros – normalus ženklas, kadangi visi geliai turi šildomąjį poveikį. Pavyzdžiui Cello gel ypač stipraus poveikio gelis skirtas įsisenėjusiam ir sunkiai gydomam celiulitui šalint, todėl turintiems itin jautrią odą arba problemų su venomis rekomenduojama naudoti tik specialius Aroma Derm gelius, kurie turi šaldomąjį poveikį arba yra pačio švelniausio veikimo.


Kūno įvyniojimams skirtos keturios Cello gel rūšys:


1) Cello Gel – švelnus. Tinka turintiems jautrią odą. Gelis mažina apimtis, stangrina odą.
2) Cello Gel - vidutinis. Mažina riebalus, gerina kraujo apytaka, turi stipresnį šildomąjį efektą nei švelnaus veikimo Cello gel.
3) Cello Gel – stiprus. Naudojamas esant probleminiam celiulitui šalinti, turi stiprų karščio efektą.
4) Cello Gel – ypač stiprus. Sukurtas įsisenėjusiam ir ypač probleminiam celiulitui gydyti. Turi ypač stiprų karščo efektą. Nėra tinkamas turintiems jautrią odą.
Tarp arba po kūno įvyniojimų procedūrų rekomenduojama naudoti papildomą Aroma Derm priemonę - Azijinės centelės ir apelsino žiedų gelį. Siekiant nuraminti odą po kūno įvyniojimo procedūros rekomenduojama naudoti Cello alavijų kremą po įvyniojimo procedūrų, kuris drėkina ir nuraminą odą.


Kaip atpažinti celiulitą?


Celiulito atpažinimui naudojamas klasikinis ,,apelsino žievelės” testas. Išskyriamos trys pagrindinės celiulito stadijos:
1) Nežymūs celiulito požymiai. Šių požymių, stovint ir sėdint nesimato. Celiulitas atpažįstamas tik suspaudus odą, kuomet pasirodo ,,apelsino žievelė“. Celiulitą šioje stadijoje išgydyti lengviausia.
2) Vidutiniai celiulito požymiai. Stovint matomi odos netolygumai ir duobutės. Celiulitą šioje stadijoje veiksminga gydyti subalansuota mityba, reguliaria fizine veikla (rekomenduojama gimnastika, treniruotės ir specialūs pratimai) bei nuolat drėkinant odą.
3) Žymus celiulitas. Itin susmukusi, netolygi ir ‘’duobėta’’ oda. Celiulitui gydyti rekomenduojama naudoti Cello Gel įvyniojimus, subalansuotą ir griežtą mitybą, taip pat rekomenduojama užsiimti aktyvia fizine veikla arba taikyti specialius anti-celiulitinius pratimus.
Gydant celiulitą, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Tai lengvai galima patikrinti sekant šlapimo spalvą ir kiekį.
Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis. Oda tampa stangresnė, neestetiškai atrodančios „duobutės“ mažėja.


Cello gel naudojimas


Cello gel produktai sukurti tik profesionaliam naudojimui.
Cello gel rekomenduojama įmasažuoti į odą ir apsukti kūno įvyniojimo plėvele (rekomenduojama rinktis maistinę plėvelę). Cello gel įvyniojimas trunka ~35-40 min. ir veikia etapais. Siekiant geriausio rezultato Cello gel įvyniojimai atliekami kas 1-2 mėnesius, o minimalus procedūrų skaičius turi būti ne mažiau 3-jų procedūrų, rekomenduojamas procedūrų skaičius 7-10.
Cello gel procedūros metu labai daug prakaituojama, todėl nusiėmus įvyniojimo plėvelę būtina švariu ir sausu rankšluosčių prakaito perteklių nuo odos. Procedūros metu patartina gerti šiltą arbatą, tokiu būdu prakaitavimas tik suaktyvės.
Po Cello gelio įvyniojimo nerekomenduojama eiti po dušu/į vonę ~8 val., degintis saulėje ar soliariume. Būtina gerti daug skysčių – vandens.


Cello gelio kontraindikacijos


Cello gelio nerekomenduojama naudoti esant neštumui, inkstų ligoms, okologijai, karščiavimui, odos alergijai, vidaus uždegimams, epilepsijai, venų, kraujagyslių išsiplėtimui.