Gydomasis purvas Sapropel muds Black, 1000g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ORIOJUO
  Kaina 1890
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Kosmetologijoje rekomenduojama naudoti juodą sapropelinį dumblą riebiai ir probleminei odai, plaukų slinkimui stabdyti ir pleiskanoms šalinti, taip pat dumblo rankų, kojų, kūno aplikacijoms (detoksikacija, stangrinimas, odos regeneracija).

  Dėl didesnio humino ir riebalų rūgščių kiekio, hormoninių medžiagų, dervų ir mineralinių-organinių kompleksų darinių, Sapropelio dumblas turi stiprią, bet švelną valymo ir detoksikacijos savybę, pagerina audinių metabolizmą, veikia kaip ląstelių regeneracijos aktyvatorius ir periferinės nervų bei imuninės sistemos aktyvumo moduliatorius.

  Sapropelio dumble, kuris išgaunamas iš Sudoblio ežero dugno, esančios (HA) druskos turi biogeninių stimuliatorių savybes (3 mg / kg), skatina makrofagų apsauginę reakciją, skatina audinių atsistatymą ir turi priešuždegiminį poveikį. Skatinamas mitochondrijų kvėpavimas ir slopinami laisvuosieji radikalai. Pagal radioprotekcines savybes, skirtingos HA sapropelių frakcijos turi ryškesnį radioprotekcinį poveikį nei cistaminas.

  Sapropelio  dumblas turi 70-90% organinių medžiagių. Dumblas naudojamas kosmetikos, medicinos ir farmacijos srityje. Sapropelio dumblas kasamas iš Sudoblio ežero.

  Kaip naudoti Sapropelio dumblą žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše