GUAM FANGHI D ALGA - ANTICELIULITINĖ DUMBLIŲ KAUKĖ PRIEŠ UŽLEISTAS IR ATKAKLIAS CELIULITO FORMAS, 500 G

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: GA500
  Kaina 3655
  4300 Sutaupykite 645
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Užsakoma pageidavimui esant!

 •  Šios prekės sandelyje NETURIME! Prekė užsakoma tik pageidavimui esant! 

   GUAM Fanghi d Alga - Anticeliulitinė dumblių kaukė prieš užleistas ir atkaklias celiulito formas, 500 g


  Nauja sustiprinto poveikio formulė sukurta specialiai kovaii su užleistomis ir atkakliomis celiulito formomis. Poveikis pastebimas iš karto po pirmųjų panaudojimų - reikšmingai sumažėja klubų apimtis, išsilygina odos reljefas, padidėja odos stangrumas ir elastingumas. Efektyviai saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Sudėtyje yra bioaktyvaus dumblių ekstrakto, kurio antioksidacinės savybės daugiau kaip 3 kartus viršija tradicinių ekstraktų aktyvumą. Šilumos jausmas ir badymas procedūros metu ir nedidelis odos paraudimas po procedūros yra normalus reiškinys. Nerekomenduojama naudoti esant jautriai odai.
  Aktyvieji komponentai: susmulkinti jūros dumbliai, bioaktyvus dumblių ekstraktas, jūros molis, gebenių fitoekstraktas, kaštonų ekstraktas, asiūklių ekstraktas, citrinų ir raudonėlio eteriniai aliejai.
  NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą indo turinį kruopščiai išmaišyti. Lengvais masažo judesiais užtepti ant probleminių zonų (klubai ir sėdmenys), sandariai apvynioti rulonine maistine plėvele ir palikti veikti 45 minutes. Nuimti plėvelę ir nuplauti kaukės likučius vandeniu. Įvyniojimo rezultatus įtvirtinti užtepant patempiamąjį gelį GUAM.
  Naudojimo kursas: Pirmąsias tris procedūras kartoti kas dieną, po to kartą per tris dienas. Iš viso 10-12 procedūrų 4 savaičių laikotarpyje. Po to vieno palaikomojo panaudojimo per savaitę pakaks. 

 • Alternatyvios prekės

  GUAM modeliuojantis pilvo ir liemens kremas, 150ml
  Kodas: GPF150
  1691
  1990 Sutaupykite 299
  GUAM PROFESSIONAL patempiamasis gelis su gaivinamuoju poveikiu
  Kodas: PGGF500
  2717
  3197 Sutaupykite 480
  GUAM Anticeliulitinė dumblių kaukė - Šaltoji Formulė, 1000 g
  Kodas: GF1000
  5091
  5990 Sutaupykite 899