Prekių katalogas

GUAM BOTO MASK - Į BOTOKSĄ PANAŠI KAUKĖ VEIDUI, 60 G + 120 ML

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BOTM3
  Kaina 5100
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Prekės sandėlyje neturime! Užsakome pageidavimui esant!

  GUAM Boto Mask - Į botoksą panaši kaukė veidui, 60 g + 120 ml
  su hialurono rūgštimi, «Botox-like» kompleksu ir jūros dumbliais

  Mimikos raukšlės – akivaizdus senėjimo požymis, susijęs su ženkliu veido raumenų sutrumpėjimu, taip pat odos stangrumo ir elastingumo praradimu. Į šios kaukės sudėtį įeina didelio aktyvumo «Botox-like» kompleksas – tai ypatingi peptidai, pasižymintys miorelaksuojamuoju poveikiu, priverčiančiu veido mimikos raukšles būti atpalaiduotos būklės ir nesudaryti raukšlių ant odos. Peptidai stimuliuoja kolageno sintezę, didina odos stangrumą, lėtina senėjimo procesą. Taip pat į kaukės sudėtį įeina mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, jūros dumbliai ir vitaminų kompleksas. Jų bendras veikimas užtikrina gilų odos drėkinimą ir maitinimą, daro ją stangresnę ir elastingesnę. Procedūra suteikia greitą akivaizdų NATURAL FILLER efektą: mimikos raukšlės išsilygina, oda tampa glotni, patempta ir atjaunėjusi. Šis poveikis išlieka keletą dienų. Produktas sudarytas iš dviejų komponentų – miltelių ir skysčio-aktyviklio, kuriuos, prieš naudojant, reikia sumaišyti. Pakuotėje yra 3 komplektai priemonės. Kiekvienas komplektas skirtas vienai procedūrai (paketėlis su milteliais + paketėlis su skystu aktyvikliu).

  Aktyvieji komponentai:

  SKYSTIS-AKTYVIKLIS
  Vitaminų kompleksas: Susideda iš B grupės vitaminų ir vitaminų E, C ir H.
  Mažos molekulinės masės Hialurono rūgštis: molekulinė masė nuo 37K iki 56K. Lengvai prasiskverbia net į pačius giliausius odos sluoksnius, kuriuos drėkina ir maitina, padidindama odos elastingumą ir mažindamas raukšles.
  «Botox-like» kompleksas: Aktyvusis ingredientas, susidedantis iš dviejų peptidų, pasižyminčių miorelaksuojamuoju poveikiu. Peptidų molekulių nanodydis leidžia be trukdžių pasiekti gilius odos sluoksnius, o galingas biologinis mechanizmas lėtina impulsų perdavimą iš nervinių galūnių į mimikos raumenis, atsakingus už raukšlių atsiradimą. Rezultatas: mimikos raumenys išlieka atsipalaidavę ir neformuoja odos raukšlių.
  Bioaktyvus dumblių GUAM ekstraktas: Šio ekstrakto antioksidacinės savybės daugiau nei 3 kartus viršija tradicinių ekstraktų aktyvumą – jo antioksidacinio aktyvumo indeksas sudaro ORAC* 1565 (tradicinių ekstraktų šis indeksas ORAC* 400). *ORAC = Oxygen Radical Absorbance Capacity, medžiagų antioksidacinio gebėjimo matavimo vienetas lyginant su vitaminu E.

  MILTELIAI
  Jūros dumbliai: Titnagdumblių šeimos mikrodumblių mišinys (Diatomeae) su Alginatu, Lithothamnium calcareum ir Laminaria digitata (milteliai). Drėkina ir remineralizuoja odą.
  Dirvinio asiūklio ekstraktas: ypatingai naudingas praradus tonusą ir elastingumą. Stabdo odos senėjimą, ją tonizuoja, patempia ir stiprina.
  Sudėtyje nėra: lanolino, sintetinių dažiklių, SLS, SLES, PEG, parabenų, gyvūninės kilmės ingredientų. Testuota dėl nikelio.

  Pakuotėje yra:
  3 paketėliai su milteliais kaukei - 20 g;
  3 paketėliai su skystu aktyvikliu - 40 ml -
  iš viso 3 procedūroms.

  Paruošimas ir naudojimas:

  1) Visą “A” (20 g miltelių) paketo turinį išberti į nedidelę talpą, o po to visą paketo „B“ (40 ml skysto aktyviklio) turinį išpilti tiesiai ant miltelių.
  2) 10-15 sekundžių energingai maišyti mentele arba šaukšteliu, kol mišinys taps vientisas. Mišinys išeina pakankamai standus, todėl rekomenduojama iš anksto pamirkyti mentelę arba šaukštelį vandenyje, maišymo proceso palengvinimui.
  3) Mišinį nedelsiant užtepti ant nuvalytos veido ir kaklo odos, vengiant srities aplink akis. Šią procedūrą reikia atlikti greitai – ne ilgiau kaip per 2 minutes (kaukė greitai kietėja).
  4) Leisti kaukei veikti 15-20 minučių, kol visiškai išdžius. Po to kaukę kruopščiai nuimti nuo veido, likučius pašalinant servetele ir šiltu vandeniu.

  Svarbu: Jeigu dėl kokios nors priežasties produkto paruošimo laikas pailgėja ir peržengia aukščiau nurodytas ribas, mišinyje gali susidaryti nedideli mišinio gumulėliai. Tuo atveju rekomenduojama į mišinį įpilti truputį šalto vandens, kad išeitų šiek tiek skystesnė konsistencija. Optimaliam rezultatui pasiekti pageidautina laikytis 2-3-4 punktuose nurodytų terminų. 

 • Alternatyvios prekės

  Incarose BIO CREAM veido kaukė - VALOMOJI, 15 ml
  Kodas: CMPUR

   Su žaliuoju moliu ir turmalinu

  400