Prekių katalogas

GRIAUNAME MITUS APIE ODOS PRIEŽIŪRĄ ŽIEMĄ (I DALIS)

Kuo daugiau kremo tuo saugiau.
Storas kremo sluoksnis dar negarantuoja tinkamos odos apsaugos šaltuoju metų laiku. Per didelis kiekis priklijuoja mirusias ląsteles ir užkemša poras. Tuomet veidas atrodo lyg plastikinis. Ilgainiui tai gali turėti neigiamų pasekmių.

 

Odos šveitimas žiemą, skatina jos šerpetojimą.
Odos šveitimas reškia, jog bus pašalintos senos ląstelės ir atsiras naujos, oda taps šviesesnė ir švaresnė. Todėl ši procedūra yra naudinga visais metų laikais. Tiesa, reikia nepamišti, jog šaltuoju metų laiku po šveitimo būtinas papildomas odos drėkinimas.

 

Šaltuoju metu negalima lankytis pas kosmetologą.
Tai netiesa. Kosmetologai yra savo srities profesionalai ir jų naudojamos priemonės atitinka aukščiausius keliamus standartus. Be to, specialistai parenka tas priemones, kurios tinka ne tik pagal jūsų odos tipą, bet ir metų laiką.

 

Žiemą ypač patariama atlikti lazerinės grožio chirurgijos procedūras, nes būtent tada oda atrodo natūraliausiai t.y. nenualinta saulės. Be to, po šių grožio seansų patariama 2-3 valandas vengti tiesioginių saulės spindulių, negalima naudotis ir soliariumų paslaugomis.

 

Karštas dušas skatina odos drėkinimą, todėl jis naudingas rudenį-žiemą.
Vanduo sausina odą ir tai visai nepriklauso nuo metų laiko. Karštis plečia kraujagysles ir atveria poras, pašalinami nešvarumai, tačiau kartu ir apsauginis sluoksnis, ypač tais atvejais kai naudojate šarmingą muilą. Todėl po karšto dušo nenusausinkite odos. Dar drėgną ją įtrinkite specialiu kremu ar kūno sviestu, kuris užtikrina papildomą drėkinimą.