Prekių katalogas

Giliųjų raumenų masažo aparatas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 130067
   
   
   
  Skaičiuojama...
 • Profesionalus masažo aparatas išlaikys jūsų raumenis tobulos formos. Tinkamai parinktos programos ir antgalio dėka, masažuoklis puikiai palaiko raumenų tonusą prieš treniruotę ir po jos. Prietaisas yra idealus sprendimas sportininkams, treneriams, kineziterapeutams, moterims, kovojančioms su celiulitu, ir visiems kovojantiems su nugaros skausmais.

  Raumenų masažuoklis naudoja vibracijos terapijos metodą, kuris sujungia specifinę masažo elemento amplitudę, vibracijos dažnį ir sukimo momentą. Poveikis pasiekiamas veikiant vidinius sausgyslių, raumenų audinio ir fascijos sluoksnius, kurie nesukelia skausmo. Masažuoklis pagamintas ergonomiškos - ginklo formos, ir patogiai laikomas rankoje, patogus naudoti.

  Prietaiso valdymas yra labai paprastas ir intuityvus. Darbo režimų keitimas atliekamas naudojant funkcijos mygtuką, o įmontuotas ekranas informuoja apie pasirinktą režimą. Masažuoklis pagerina odos ir raumenų kraujotaką, stangrina ir formuoja visą kūną. Palaiko kovą su celiulitu ir sumažina jo matomumą. Be to, mažina kūno apimtis.

  Naudojimas sportuojant:

  Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalus sportininkas, praleidžiantis didžiąją gyvenimo dalį, ar sportuojate tik laisvalaikiu, šis prietaisas skirtas Jums! Ilsėdamiesi rūpinkitės savo raumenimis.

  Komplekte yra  4 keičiami antgaliai, skirti paveikti tam tikras kojų, sėdmenų, nugaros, krūtinės, riešų ir kulkšnių raumenų grupes. Optimali sesijos trukmė yra 15 minučių, prietaisas veikia su įmontuota baterija. Rinkinyje esantys 4 antgaliai reiškia, kad kiekvienas ras kažką sau, masažuodamas skirtingas raumenų dalis. Viskas supakuota į patvarų lagaminą. 

  Poveikis:

  - Aktyvina ir stimuliuoja raumenis
  - padidina audinių temperatūrą
  - padidina ir pagerina sąnarių struktūrų lankstumą (sąnarių judrumas)
  - Pagreitina regeneraciją po treniruotės
  - pagreitina medžiagų apykaitos produktų absorbciją
  - Apsaugo nuo traumų, patempimų

  Taikymas reabilitacijai:
  Tai idealus prietaisas senjorams ir žmonėms, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra. Prietaisas lengvai pagerins gyvenimo kokybę ir palaikys reabilitaciją atliekant kasdienius raminančius masažus.

  Poveikis:

  - gerina kraujotaką
  - palaiko reabilitacijos procesą
  - Skatina kolageno gamybą
  - pagreitina hematomų ir mėlynių absorbciją
  - malšina skausmą ir malšina miofascialinį skausmą
  - Gerina odos, fascijų ir raumenų aprūpinimą krauju

  Vairuotojams ir biuro darbuotojams:
  Ilgos valandos, praleistos prie kompiuterio ekrano ar automobilyje prie vairo, blogai veikia mūsų raumenų būklę. Vibruojantis masažuoklis sumažins juosmens, kaklo, stuburo skausmus ir suteiks energijos gyvenimui ir darbui.

  Poveikis:

  - Stimuliuoja nervų sistemą
  - atpalaiduoja miofascialinę sistemą
  - palengvina psichikos zonos sutrikimus, tokius kaip depresija
   

  Techninės specifikacijos:

  Darbo lygiai: 3
  Baterijos veikimo laikas: 1,5 ~ 5,5 valandos
  Baterijos talpa: 2400 mAh
  Dažnis: 30 Hz / 40 Hz / 53 Hz
  Įtampa: 110/240 50 / 60Hz 5A 26vdc-1A
  Įkrovimo laikas: 3 valandos
  Triukšmo lygis: 45 ~ 75 db

  Įskaitant:

  - Masažinis ginklas
  - keičiamos galvos
  - Įkroviklis