Prekių katalogas

"Gabor Selective" atkūriamasis kremas nuo senėjimo rankoms, 100 ml

 • "Gabor Selective" atkūriamasis kremas nuo senėjimo rankoms, 100 ml

  Kodas: GS501

  Brandžiai, sausai odai

 • Rankų kremas, specialiai sukurtas brandžiai arba ypač sausai odai. Dėka savo „sluoksniuotos“ struktūros, panašios į odos struktūrą, kremas absorbuojasi į odą nedelsiant. Kremo sudėtyje yra hialurono rūgšties ir vandens lelijos ekstrakto. Be to, kremo sudėtis praturtinta „Actiwhite®“, skaidrinančia emulsija, kuri kovoja prieš senėjimo požymius ir raukšles.

  REZULTATAI

  Kasdien rankų odą tampa vis stangresnė, elastingesnė. Amžiaus dėmės išnykta ir mažėja. Oda giliai drėkinama, atgauna sveiką išvaizdą, minkštumą ir skaistumą. 

  SIŪLOMAS NAUDOJIMAS

  Taikykite ant rankų odos švelniai masažuojančiais judesiais, ypatingą dėmesį skiriant raukšlių pažeistoms vietoms. Norint gauti ypač gerą rezultatą, naudokite kremą mažiausiai du kartus per parą, mažiausiai 6 sav.

  SUDĖTIS

  Drėkinamoji hialurono rūgštis. Actiwhite® - skaidrinanti emulsija, kuri lėtina melanosomų brandinimą ir mažina fermento, atsakingo už melanino sintezę, aktyvumą, pastebimai mažinantis amžių. Antioksidantas, Vandens lelijos ekstraktas atgaivins ir paskatins naujo kolageno sintezę.