Prekių katalogas

Gabbiano kirpyklos plautuvė Toledo GOLD BLACK, juoda ir aukso sp.

 • Gabbiano kirpyklos plautuvė Toledo GOLD BLACK, juoda ir aukso sp.

  Kodas: 146709
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu. 

  Toledo kirpyklų plautuvė buvo sukurta atsižvelgiant į praktinę įrangą profesionaliam salonui. Baldas leidžia efektyviai atlikti preliminarų plaukų plovimą ir tarp atskirų kirpėjo paslaugų etapų, taip pat atlikti plaukų dažymo ar regeneravimo procedūras. Modernios klasikos dizainas užtikrina naudojimo komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams, o dekoratyviniai elementai suteikia interjerui savitumo ir prabangos.

  Baltas keramikinis atitinkamo gylio praustuvo dubuo apsaugo nuo pernelyg didelio vandens ir procedūros metu naudojamų produktų purslų, todėl galima patogiai atlikti įvairias paslaugas. Galimybė reguliuoti dubens kampą, suteikia galimybę naudoti kriauklę pagal individualius poreikius. Dėl naudojamos medžiagos praustuvas yra patvarus, atsparus spalvos pakitimui ir įbrėžimams bei labai lengvai valomas. Tinkamai profiliuota "apykaklė" suteikia atramą ir komfortą plaunant plaukus, o dėl patogaus plastikinio užvalkalo klientas nepajus nemalonumų, susijusių su šaltu keraminiu paviršiumi.

  Plautuvėje yra įrengtas maišytuvas, suteikiantis prieigą prie karšto ir šalto vandens, kas leidžia reguliuoti temperatūrą pagal kliento pageidavimus. Tam skirta vieta prautuvo galvai pakabinti palengvina darbą, o kištukas su specialiu sieteliu leidžia kontroliuoti vandens tekėjimą ir išlaikyti aukštus higienos standartus salone. Vandens jungtis buvo patalpinta pagrindo viduje, kuri užtikrina efektyvų bet kokių vamzdžių slėpimą. Plovyklos profilis taip pat leidžia dirbti sėdint, suteikiant didesnę judėjimo laisvę ir komfortą atliekant įvairias procedūras.

  Tinkamai profiliuota kėdė, užpildyta patvariomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Juodų atspalvių sintetinės odos užvalkalas užtikrina ilgalaikį patvarumą ir lengvą valymą. Originali, elegantiška plovyklos išvaizda su poliruotais aukso atspalvių elementais suteikia patalpoms unikalios klasikos ir prabangos jausmą. Auksinės kojelės prideda stabilumo ir subtiliai pabrėžia stilingą plautivės dizainą.

  Komplekte yra visos jungiamosios detalės, įskaitant maišytuvą, rankinį dušą ir specialias žarnas.

  Plautuvės svoris: 50kg

  Aukštis su kriaukle: 95cm

  Kėdės plotis: 70cm

  Sėdimos vietos plotis: 52cm

  Visas krėslo gylis: 120cm , sėdimos vietos gylis: 44cm

  Visi išmatavimai pateikti paskutinėje prekės nuotraukoje!

  Dėmesio! UŽSAKANT BALDUS, sverenčius daugiau nei 30kg, imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis!

 •