Prekių katalogas

FARMONA Atgaivinantis serumas paakių zonai 50 ml

 • FARMONA Atgaivinantis serumas paakių zonai 50 ml

  Kodas: 141594
 • Atgaivinantis serumas paakių zonai 50 ml
  Serumas puikiai tinka plonai, elastingumą praradusiai odai, su raukšlėmis ir tamsiais ratilais po akimis. Stiprina, regeneruoja, išlygina raukšles ir pagerina odos stangrumą aplink akis. Dėl niacinamido kiekio jis padeda sulėtinti odos senėjimo procesus, o kofeinas dėl savo drenažo savybių puikiai pašalina tamsius ratilus po akimis.

  Veikliosios sudedamosios dalys: peptidai, niacinamidas, hesperidinas, hialurono rūgštis, spirulina, rapsų aliejus
  Peptidai - Įtakoja kolageno ir elastino sintezę, pagerina odos tonusą, pagreitina gijimo ir atstatymo procesus, veikia tarpląstelinės matricos sintezę ir lygina raukšles
  Niacinamidas - reguliuoja vitaminą B3, reguliuoja vitamino B3 atsinaujinimą epidermyje, akivaizdžiai pagerina odos struktūrą ir jos spalvą. Jis stimuliuoja hialurono rūgšties ir kolageno sintezę. Turi antioksidacinių ir imunostimuliuojančių savybių.

  Hesperidinas - mažina kraujagyslių uždegimą ir jas sandarina. Jis ramina ir mažina dirginimą. Hialurono rūgštis - stipriai drėkina ir regeneruoja odą. 

  Spirulina - regeneruoja ir drėkina, stabilizuoja odos pusiausvyrą ir stiprina kraujagysles, ramina uždegimus, gerina odos tonusą.
  Rapsų aliejus - turi antioksidacinį vaidmenį, turi senėjimą stabdančių savybių, sandarina kraujagysles.