Prekių katalogas

Elektrinis pedikiūro krėslas Azzurro 873 (su pasukimu), baltos sp.

 • Elektrinis pedikiūro krėslas Azzurro 873 (su pasukimu), baltos sp.

  Kodas: 144741
 • Prekės ženklas Azzurro siūlo aukštos kokybės kosmetines kėdes ir kušetes, taip pat daugiafunkcinius įrenginius, tokius kaip kombainai. Profesionali įranga, be kita ko, naudojama grožio salonuose, podologijos kabinetuose, masažo ir fizioterapijos studijose.

  Azzurro elektrinėje pedikiūro kėdėje yra 4 pavaros, valdomos laidiniu nuotolinio valdymo pulteliu. Baltas suteikia galimybe lengvai išsaugoti pasirinktinius padėties nustatymus, kurių dėka vienu mygtuku galite greitai prie jų grįžti. Pasižymi stabilumu, didele individualaus pritaikymo ir universalumo galimybėmis, todėl tiks daugelyje specializuotų grožio salonų.

  Naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu, kėdę galima reguliuoti 4 plokštumose (turi reguliuojamą aukštį, atlošą, padalintą kojų atramą ir lopšį - lopšio padėtį). Sėdynę taip pat galima "pasukti" rankiniu būdu, naudojant po sėdyne paslėptą svirtį ir nustatyti ją į norimą padėtį (tiesiog užfiksuokite). Didelis sukimosi diapazonas ypač reikalinga funkcija mažesnėse patalpose.

  Gaminyje įdiegta pasirinktų pozicijų programavimo funkcija – nustačius kiekvieną plokštumą, pasirinktas pozicijas galima lengvai išsaugoti vos keliais paspaudimais. Ši funkcija leidžia išsaugoti iki trijų programų. Tai suteikia galimybę iš esmės pritaikyti nustatymus tiek kliento, tiek procedūrą atliekančio asmens poreikiams.

  Krėslas turi reguliuojamą galvos atramą ir kojų atramas (maksimalus abiejų elementų pailgėjimas +/- 17 cm), dėl ko visiškai išskleistas ilgis siekia iki 204 cm. Tai garantuoja komfortą ir stabilę padėtį aukštesnio ūgio klientams.

  Reikšmingas šio modelio privalumas – padalinta kojų atrama, leidžianti savarankiškai nustatyti kojų padėtį. Tai aktuali funkcija atliekant podologines - gydomasias procedūras ar pedikiūrą.

  Rinkinyje yra dvi keičiamos galvos atramos. Galvos atrama su anga pravers atliekant paslaugas, kai klientas paguldomas galva (pvz. masažas). Antroji savo ruožtu, turi reguliuojamą nuolydį, kuris puikiai tiks bet kokioms veido procedūroms.

  Porankiai - nuimami, gali būti statomi vertikalioje padėtyje arba pastumiami 180º kampu, lengvai nuimami, o tai palengvina tiesioginį priėjimą prie kliento. Jų gale yra rankena, prie kurios patogiai pakabinsite nuotolinio valdymo pultą.

  Tvirta konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Krėslas "užpildytas" putplasčiu ir aptrauktas malonia liesti, baltos spalvos, dirbtine oda. Dėka šios medžiagos naudojimas baldas yra atsparus drėgmei ir lengvai valomas.

  Dar vienas šio krėslo privalumas LED apšvietimas apvaliomis lempomis su LED diodais, esančiais ant krėslo pagrindo. LED lemputės šviečia 4 skirtingomis spalvomis – žalia, mėlyna, raudona ir rožinė. Taip pat galima reguliuoti šviesos intensyvumą trimis žingsniais.


  Išsamūs kėdės matmenys pateikti nuotraukoje*

  Į komplektaciją įeina: nuotolinio valdymo pultas, maitinimo šaltinis, dvi galvos atramos.

  Techninė informacija:

  • Tipas: elektrinis
  • Spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Sėdynės užpildas: putplastis
  • Valdymas: nuotolinio valdymo pultas, rankinis
  • Galia: 160W
  • Įtampa: 220-240V 
  • 83kg