Prekių katalogas

Elektrinė kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b + juoda taburetė 304

 • Elektrinė kosmetologinė kėdė SILLON Lux 273b + juoda taburetė 304

  Kodas: 148298
 • Kosmetinės kėdės iš serijos Lux puikiai atitinka grožios specialistų poreikius Dėl tobulai suplanuotų funkcijų šis modelis idealiai tinka įvairioms procedūroms, atliekamoms profesionaliose estetikos, kosmetologijos procedūrose. Modernus dizainas ir elegantiškos detalės suteikia galimybę integruoti baldą beveik bet kuriame interjere.

  Elektrinėje kosmetologijos kėdėje Lux 273B yra 3 varikliai, valdomi nuotolinio valdymo pulteliu ant laido. Naudojimo paprastumas ir pritaikymas individualiems poreikiams žymiai palengvina įvairių kosmetinių procedūrų atlikimą.

  Naudojant intuityvų nuotolinio valdymo pultą, kėdę galima sklandžiai reguliuoti trijose plokštumose – reguliuojamas aukštis ir atlošo bei kojų atramos kampai. Tai leidžia lengvai nustatyti padėtį pagal konkrečiu momentu atliekamą procedūrą.

  Sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 65 cm iki 84 cm, o visiškai išskleista kėdė siekia virš 2 metrų ilgį. Šie matmenys suteikia galimybę lengvai naudotis įranga įvairaus ūgio žmonėms ir leidžia ją pritaikyti tiek kliento, tiek procedūrą atliekančio asmens poreikiams. Dešinėje sėdynės pusėje yra specialus metalinis laikiklis nuotolinio valdymo pultui pakabinti.

  Gana plati sėdynė užtikrins komfortą ilgų procedūrų metu. Porankiai judinami 180º kampu, todėl palengvina efektyvų sėdėjimą ant kėdės ir suteikia patogų priėjimą asmeniui, atliekančiam procedūrą. Esant poreikiui galima lengvai ir greitai jas išardyti.

  Galvos atrama - ištraukiama, kuri padeda pritaikyti įrangą prie įvairaus ūgio kliento poreikių, suteikiant stabilią galvos atramą procedūrų metu. Nuo kištuko paslėpta galvos atramos skylė ir galimybė laisvai išskleisti įrangą į lovos padėtį žymiai padidina kėdės funkcionalumą veido ir kūno paslaugoms, todėl kėdę galima pritaikyti universalioms paslaugoms - kosemtologijijai, dermatologijai, tatuiruočių atlikimui ir pan.

  Kėdė užpildyta atitinkamo kietumo putomis ir aptraukta malonia liesti juodų atspalvių dirbtine oda. Tvirtas pagrindas, pagamintas iš patvarios juodų atspalvių medžiagos, užtikrina stabilumą procedūrų metu. Dekoratyviniai mediniai elementai ant porankių išskiria šį krėslą iš kitų modelių rinkoje, yra vizualiai patrauklus, elegantiškas akcentas. Tinkamai profiliuoti apvadai suteikia kėdei stilingą išvaizdą ir suteikia sedynei erggonomiškumo. 

  Išsamūs kėdės matmenys pateikti nuotraukoje.

  Į komplektaciją įeina: sėdynė su pagrindu, laidinis nuotolinio valdymo pultas, maitinimo šaltinis, juodos spalvos kėdutė

  Duomenys:

  Tipas: elektrinis
  Pavarų skaičius: 3
  Pagrindinė spalva: juodi atspalviai
  Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  Sėdynės užpildas: putplastis
  Valdymas: nuotolinio valdymo pultas
  Galia: 150W
  Įtampa: 220-240V
  Garantija: 12 mėnesių  

  _________________

  Ergonomiška meistro kėdutė 

  Praktiška meistro kėdutė AM-304 leidžia patogiai atlikti visas kosmetines procedūras. Sumontuota ant patvaraus hidraulinio cilindro, leidžia bet kada reguliuoti aukštį. Penkių sriegių bazė užtikrina stabilumą, o guminiai ratai leidžia lengvai perkelti baldą. Atlošas gali būti lengvai nuimamas. Paprastas dizainas ir klasikinės spalvos puikiai tinka bet kokiam interjerui. 

   

   

 •