Rinkinys#2 Bee Professional: aliejus, dildės, multifunkcinis gelis PINK, 15 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: dovan#2freedommultifunkcinis
  Kaina Bee professional aliejus Kiekis Pirkti
  Kaina 2200
  2500 Sutaupykite 300
  Freedom
  Į krepšelį 
  Passion
  Į krepšelį 
  Independent
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  3 skirtingi aliejų aromatai + gelis

 • Rinkinys nagams dovanų dėžutėje!

  Passion, Freedom or Indepenent - rinkis savo aromatą!

  PASSION - parfumuotas aliejus nagams, skirtas AISTRINGAI ASMENYBEI. Juodųjų serbentų aromatas su frezijos natomis, rožių ir vanilės kvapu, praturtintas muskusu.Būtent muskuso kvapas atskleidžia moters moteriškumą.Tai jausmingas aromatas, aistringai ir stipriai moteriai.Šis aliejus nagams ne tik skleis neužmirštamą kvapą, bet ir pasirūpins sveikais jūsų nagais bei odelėmis!

  FREEDOM - parfumuotas aliejus nagams, skirtas LAISVĖS IŠTROŠKUSIAI MOTERIAI. Neįtikėtinai gaivinanti kompozicija, kuri džiugina džiaugsmingais akcentais. Pajausite iriso natą, apelsinų žiedų ir jazminų dvelksmą, kurį pagilina pankolių ir sultingos avietės kompozicijos akordai. Tai puikus kvapas moteriai, kuri mėgaujasi gyvenimu.

  INDEPENDENT - parfumuotas aliejus nagams, skirtas NEPRIKLAUSOMAI MOTERIAI. Dominuojanti nata – juoda kava, praturtinta jazminų, apelsinų žiedų ir rožinių pipirų kvapu, kuris susipina su pankolio ir vanilės aromatu. Tai jausmingos ir nepriklausomos moters, siekiančios norimo tikslo, kvapas.

  Rinkinį sudaro: pasirinktas nagų odelių aliejus, dvi Bee Professional nagų dildės: Bee Professional Zebra 120/180; Bee Professional Sponge 240/240, Multifunkcinis gelis, 15 ml (multifunkcinis rausvo atspalvio gelis, elastingas ypač gerai sukimba su natūraliu nagu, rekomenduojama įtrinti prieš kitus gelius, naudojamas, kaip pagrindo gelis nago prailginimui, formuojant spaudžiasi ir išlaiko arkas. Lengvai rausvas atspalvis puikiai tiks maskuojačio gelio retušavimui).