Rinkinys#1 Bee Professional: Passion, Freedom or Independent

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: dovana1freedomaliejus
  Kaina Bee professional aliejus Kiekis Pirkti
  Kaina 640
  800 Sutaupykite 160
  Freedom
  Į krepšelį 
  Passion
  Į krepšelį 
  Independent
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  3 skirtingi aliejų aromatai

 •  Rinkinys supakuotas dėžutėje!

  Passion, Freedom or Indepenent - rinkis savo aromatą!

  PASSION - parfumuotas aliejus nagams, skirtas AISTRINGAI ASMENYBEI. Juodųjų serbentų aromatas su frezijos natomis, rožių ir vanilės kvapu, praturtintas muskusu.Būtent muskuso kvapas atskleidžia moters moteriškumą.Tai jausmingas aromatas, aistringai ir stipriai moteriai.Šis aliejus nagams ne tik skleis neužmirštamą kvapą, bet ir pasirūpins sveikais jūsų nagais bei odelėmis!

  FREEDOM - parfumuotas aliejus nagams, skirtas LAISVĖS IŠTROŠKUSIAI MOTERIAI. Neįtikėtinai gaivinanti kompozicija, kuri džiugina džiaugsmingais akcentais. Pajausite iriso natą, apelsinų žiedų ir jazminų dvelksmą, kurį pagilina pankolių ir sultingos avietės kompozicijos akordai. Tai puikus kvapas moteriai, kuri mėgaujasi gyvenimu.

  INDEPENDENT -  parfumuotas aliejus nagams, skirtas NEPRIKLAUSOMAI MOTERIAI. Dominuojanti nata – juoda kava, praturtinta jazminų, apelsinų žiedų ir rožinių pipirų kvapu, kuris susipina su pankolio ir vanilės aromatu. Tai jausmingos ir nepriklausomos moters, siekiančios norimo tikslo, kvapas.

  Rinkinį sudaro: pasirinktas nagų odelių aliejus, dvi Bee Professional nagų dildės:  Bee Professional Zebra 120/180 gritų dildė pagaminta iš abrazyvinio popieriaus, kuris skiriasi nuo kitų tuo, kad ilgą laiką išlieka tvirtas, ilgaamžis. Būtent šio abrazyvo popieriaus sluoksnis sudaro lengvai slenkantį pojūtį. Tad šios dildės naudojimas pasižymi labai maloniu darbu. Išskirtinis bruožas-forma, vadinama "wing"- sparnas.  Bee Professional Sponge 240/240 gritų dildė labai lanksti skirta modeliuotiems bei naturaliems nagams.