DOMIX rinkinys: Jūros druska, 500g + skystis rankų ir pėdų mirkimui, 500ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: domix1
  Kaina 706
  811 Sutaupykite 105
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 •  Natūrali jūros druska, tinka manikiūrų ir pedikiūrų vonelėms, 500 g

   

  Natūrali jūros druska yra naudojama pedikiūro ar manikiūro vonelelių procedūrų metu.

  Druska minkština odeles ir sustiprina nagus. Jūrinių mineralai ir vertingi mikroelementai sustiprina nago plokštelę. Karbamidas skatina papildomą drėkinimą. Mentolis turi antiseptinį ir aušinimo efektą bei gaivinantį ir malonų aromatą. Kiekio matavimo šaukštelis - pakuotės viduje.

  NAUDOJIMO METODAS: ištirpinkite druską vonioje su vandeniu (38-42 ° C). Įdėkite kojas ar rankas į vandenį 10-20 min. Rekomenduojamas druskos kiekis - 4 šaukštai (20g) vienam litrui vandens.

  SUDĖTIS: jūros druska, karbamidas, mentolis, CI 14720. 

  ------------------------

   Skystis pėdų ir rankų mirkymui, 500 ml

  MANIKIŪRUI - minkština nago kutikulus ir paruošia nagą tolimesnioms procedūroms
  PEDIKIŪRUI - minkština suragėjusias vietas, tinka aparatiniam pedikiūrui, minkšina nago odeles ir aplinkui nagą esančias vietas.
  NAUDOJIMO METODAS: į vonelę supilti nedidelį kiekį skysčio ir suputoti jį šilto vandens srove (pilant) Dėti rankas ar nagus į vonelę. Po kelių minučių galima atlikti manikiūra arba pedikiūra.
  SUDĖTIS: vandens, karbamidas, Natrio Laureth sulfatas, glicerinas, natrio chloridas, kokamidopropilbetainą, PEG-7 Glicerolio heksetidinas, kokamido DEA, Parfumuotas, hidrolizuotas kviečių baltymų, trietanolaminas, tetranatrio EDTA, metilizotiazolinonas, Methylchloroisothiazolinone, CI 19140.