BS Dezon dezinfekantas rankoms ir paviršiams, su purkštuku, 720ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BS-DEZON-S
  Kaina 759
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Dezinfekantas etanoliopagrindu.

  BS Dezon Syra asmens higienos dezinfekantas, dezinfekantas, neskirtas tiesioginiam žmonių naudojimui, ir maisto srities dezinfekantas (1, 2 ir 4 tipo biocidas). Higieninei rankų dezinfekcijai; mažiems paviršiams greitai dezinfekuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigose (procedūriniuose kabinetuose, odontologijos klinikose ir kt.) bei maisto pramonės ir viešojo maitinimo įmonėse.

  BS DezonS:

  baktericidiškai, fungicidiškai, virucidiškai ir tuberkuliocidiškai aktyvusdezinfekantas.

  Produkto sudėtis

  Pateikiama Saugos duomenų lapuose.

  Naudojimo instrukcija

  Produktas paruoštas naudojimui.

  Higieninė rankų dezinfekcija.

  Į delną įpilti 3 ml produkto, masažuojant įtrinti į odą, rankos turi būti drėgnos 30 sek. Po dezinfekcijos odos nuplauti nereikia.

  Paviršių dezinfekcija.

  Švarius paviršius, įrenginius, įrankius ar jų dalis iš 30 cm atstumo apipurkšti BS Dezon Sarba valyti sudrėkintašvaria servetėle, kad paviršius pilnai sudrėktų. Išpurkšti ne daugiau kaip 50 ml/ m2. Ekspozicijos laikas priklausomai nuo užterštumo 5 –15 min. Įrankių ir paviršių po dezinfekcijos nuplauti nereikia.

  Informacija apie saugų naudojimą

  Laikyti sandariai uždarytoje originalioje talpoje sausose vėdinamose patalpose. Nelaikyti kartu su degiomis medžiagomis, priemonėmis. Nepažeisti pakuotės. Nerūkyti. Nenaudoti įrankių, kurie sukelia kibirkštis. Laikyti ne žemesnėje nei -15°C temperatūroje ir ne aukštesnėje nei +15°C temperatūroje bei atokiai nuo šilumos šaltinių, saulės spindulių.Nenaudoti veido odos ir gleivinių dezinfekcijai, žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. 

  Fizikinės ir cheminės savybės

  Agregatinė būsena - Skystis

  Spalva - Skaidri

  Kvapas - Būdingas (alkoholio)

  pH, 100 %, 25°C 8 –9

  Santykinis tankis, g/cm3, 20°C0,84 –0,88

  Galiojimo laikas- 3metai nuo pagaminimo dienos.\

  Mikrobiologinių tyrimų rezultatai 

  Tyrimai buvo atlikti pagal EN 1276:2010,

  EN 1276:2010/AC:2010,

  EN 1650:2008+A1:2013,

  EN 14476:2013+A1:2015(N),

  EN 14348:2005 metodus.

  Esant BS Dezon S neskiestam tirpalui ir20°C temperatūrai bei švarioms sąlygoms, standartiniam laikui:baktericidiškai, fungicidiškaiaktyvus (E.coli, E.hirae, C.albicans, S.aureus, P.aeruginosa).Esant BS Dezon S neskiestam tirpalui ir 20°C temperatūrai bei švarioms sąlygoms, kai ekspozicijos laikas: 10 minutės, virucidiškai aktyvus (1 tipo poliomielito virusas, 5 tipo adeno virusas ATCC VR-5, pelių norovirusas S99, vaccinia virusas ATCC VR-1508).Esant BS Dezon S neskiestam tirpalui ir 20°C temperatūrai bei švarioms sąlygoms, standartiniam laikui: tuberkuliocidiškai aktyvus (naudojant Mycobacterium terrae). 

  ARPAŠYMAS

  SAUGOS DUOMENŲ LAPAS

  BIOCIDO PRODUKTO AUTORIZACIJOS LIUDIJIMAS