Dermedics Dermapen MTS adatinis mezoterapijos prietaisas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: dermapenmts
  Kaina 59900
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Medicininis mikro adatinis prietaisas skirtas labai pažengusiam odos gydymui, kurį atlieka dermatologai ir estetiniai gydytojai visame pasaulyje.

  Mikroterapinis gydymas taip pat žinomas kaip CIT (kolageno indukcijos terapija). Šio proceso metu mikro adatomis kontroliuojamu būdu praduriama oda, skatindama kolageno ir elastino gamybą. Ši intensyvi terapija skaldo audinius. Dėl mikro įdurimų išsiskiria citokinai ir augimo faktoriai, dėl kurių pažeidžiamas audinys atsinaujina, todėl tai yra puikus naujų ir senų spuogų bei randų gydymas, tinkamas visiems odos tipams ir, kaip pranešama, duoda įspūdingiausius rezultatus.

  Dermedics Dermapen prietaisas puikiai tinka išlyginti

  - smulkias ir gilias raukšlės
  - spuogų randus
  - porėtą odą
  - suteikia bendrą odos regeneraciją
  - pigmentacija ir tamsias dėmės
  - saulės sužalotą odą
  - strijas
  - tinka galvos odai, plaukų augimo skatinimui, slinkimo prevencijai

  Dermos švirkštimo priemonės mikronodulkinimas gali būti atliekamas daugeliui veido ir kūno dalių, įskaitant subtilias odos vietas, tokias kaip aplink akis, lūpas, dekolte. „Derma“ švirkštimo priemonės mikro adata yra specialiai sukurta tam, kad joje būtų vienkartiniai adatų užtaisai saugos ir higienos tikslais, reguliuojamas adatų gylis, naudojamas įvairiose veido ir kūno vietose.

  Dėmesio! Su adatiniu prietaisu nerekomenduojama naudoti namų priežiūros produktų, kadangi jie nėra skirti profesionaliam naudojimui ir gali sukelti nepageidaujamų rezultatų. Rekomenduojama naudoti medicininius odos priežiūros produktus (kosmetinius serumus) kurie, remiantis moksliniais arba klinikiniais tyrimais, įrodo jų veiksmingumą, turinčių didesnį veikliųjų medžiagų, vitaminų kiekį nei kitose, įprastuose komerciniuose produktuose. 

  Dermedics Dermapen naudojamas kartu su tinkamu medicininio lygio kosmetinių serumu, kuris dar labiau padidina mikro adatinio prietaiso procedūros efektyvumą. Galingas medicininio kosmetinio serumo derinys gali pagreitinti audinių regeneraciją ir sumažinti uždegimą.

  „DERMEDICS®“ pristato naujausią automatinę mikrotinklelių sistemą, skirtą odos atjauninimui, strijų mažinimui, taip pat galvos odos gydymui = MST ™ („Meso Skin Therapy“). „MST ™ by DERMEDICS®“ atitinka šiuolaikinės pasaulinės estetinio grožio rinkos poreikius, susijusius su mezoterapija  ir yra puikus „DERMEDICS®“ MESO serijos priedas.

  „MST ™ by DERMEDICS®“ veikia su nepriklausomais, steriliais ir vienkartiniais moduliais (kasetėmis), kuriuos galima efektyviai naudoti skirtingose ​​odos vietose. Užtaisai - Ø 6 mm / nerūdijančio plieno / ilgio: 3 mm x 12 adatų, sterilūs ir uždaromi supakuoti į vidų pagal griežtus sterilumo standartus.

  „MST ™ by DERMEDICS®“ veikia 6 greičio lygiais, skverbties gylis nuo 0,15 mm iki 3 mm.

  „MST ™ by DERMEDICS®“ naudoja vienkartinius ir sterilius adatų modulius (kasetes), kad sukurtų mikro kanalus odoje. 

  -----------------------------

  Kaip tai veikia?

  Procedūros metu sukurti mikro kanalai odoje iškart suaktyvina odos ląstelių dalijimąsi, kad šios galėtų išgydyti ir atsinaujinti pradurtose zonose. Odoje atliktos mikroperforacijos palaiko aktyvių komponentų įsisavinimą iš profesionalių mezo serumų odos ląstelėse, sukurtose per naują dalijimąsi. Dėka padidėjusių odos ląstelių skaičiaus spartėja kolageno gamyba. Naujas kolagenas pradeda judėti aukštyn link odos paviršiaus ir išstumia smulkias raukšleles bei gilias raukšles, taip pagerindama odos būklė vietiškai (gydomoje vietoje). Visiškas atsinaujinimas trunka maždaug 4–8 savaites (priklausomai nuo adatos ilgio). „MST ™ by DERMEDICS®“ yra puikus odos atjauninimo, randų, raukšlių mažinimo sprendimas, kuris yra tikrai įdomi alternatyva lazerio terapijai.