Prekių katalogas

Depilflax vaškas granulėse Negra Elástica, juodos sp., 1000gr

 • Depilflax vaškas granulėse Negra Elástica, juodos sp., 1000gr

  Kodas: 126889

  Pristatymas 10 - 15 d.d. 

 • Sukurtas specialiai vyriškai depiliacijai.

  Norėdami depiliuoti vyrų odą, ispanų prekės ženklo „Depilflax“ specialistai siūlo „Depilflax“ juodąjį vašką. Vaškas granulių pavidalo ir skiriasi nuo analogų, kadangi yra prisotintas juodomis medžio anglies dalelėmis. 

  Vienu sluoksniu paskirstytas ant odos vaškas lengvai pašalins 100% nepageidaujamų plaukų ir nepažeis odos.

  Vaškas tinka kūno ir veido depiliacijai atlikti. Puikiai tiks depilacijai vyrams: krūtinė, nugarą, pažastys ir kt. 

  Galingas natūralus absorbentas kartu su pušies derva ir bičių vašku suteikia produktui gausų rūpestingų savybių rinkinį, užtikrina odos saugumą procedūros metu ir po jos (švara, minkštumas).

  Granulėse esantis vaškas lengvai ir tiksliai dozuojamas, po to greitai kaitinamas, kad ant odos taptų tanki elastinga plėvelė. Sluoksnis užfiksuoja plaukus, tvirtai juos sulaiko ir pašalina, išvengdamas lūžių, odos pažeidimų ir nuolatinio skausmo.

  Naudojimo būdas: Kaitinkite vašką 60–70 °C temperatūroje. Po 15 minučių patikrinkite, ar vaškas ištirpo, nustatykite šildytuvo darbinę temperatūrą iki 37–39 °C. Paskirstykite ploną sluoksnį vaško ant norimos depiliuoti vietos, palaukite kelias sekundes, viena ranka prilaikykite odą, kita - aštriai ir greitai nuimkite vašką, lygiagretų odai.

  Sudėtis: „Depilflax“ juodojo vaško granulėse yra kanifolijos (pušies dervos), bičių vaško, elastingo polimero, parafino, mineralinio aliejaus, anglies dažų.

  Gamintojas: Ispanija

  Pakuotė: 1000gr.
   

 •