Dažų valiklis (6192) RefectoCil

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 25-05788
  1014
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Dažų valiklis, naudojamas po antakių ir blakstienų dažymo procedūros, greitam ir lengvam dažų nuvalymui nuo odos. 100ml. (Profesionaliam naudojimui!)


  Blakstienų ir antakių dažų privalumai: paprastas ir saugus naudojimas, geriausias spalvinis rezultatas, trumpas veikimo laikas, dažai išlieka iki 6 savaičių.


  Naudojimo instrukcija

  Paruošimas:Naudokite neriebų grimo valiklį švelniam akių makiažo nuvalymui. Blakstienos ir antakiai turi būti sausi ir neriebūs, kad būtų galima pasiekti optimalų spalvos rezultatą. Paimkite du lapelius blakstienoms arba vatos diskeliusir juos glaudžiai prispauskite prie blakstienų.

  Prieš dažymą sumaišykite 2 cm dažų ir 10 lašelių skysto arba 15-20 lašelių kreminio oksidatoriaus kosmetiniame dubenėlyje su prie dažų tūbelės pridėtu dažymo pagaliuku iki kreminės konsistencijos. Kreminis oksidatorius yra šiek tiek švelnesnis ir suteikia daugiau spindesio.

  Dažymas: Kai klientė užmerkia akis, dažymo pagaliuku tepti dažus ant blakstienų, kol jos pilnai padengiamos dažais. Pabaigoje ta pačia arba šviesesne spalva užtepkite ant antakių jų augimo kryptimi.

  Veikimo laikas: 5-10 minučių, priklausomai nuo pageidaujamo spalvos intensyvumo.

  Antakių valymas: Pasibaigus veikimo laikui sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Jei ant odos patenka dažų, juos pašalinkite nedelsdami ir švelniai su dažų valikliu RefectoCil Tint Remover. Dažų valiklis neturi patekti ant blakstienų ir odos aplink akis.

  Blakstienų valymas: Pasibaigus veikimo laikui atsargiai nuimkite lapelius ar vatos diskelius ir sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Nuplaukite dažų likučius vandeniu valydami vatos gabaliuku. Klientė turi būti užmerktomis akimis tol, kol dažai yra visiškai nuvalomi.  RefectoCil atspalviai:

  Klasikinė juoda spalva (Nr. 1) blakstienos ir antakiai nudažomi tamsiai juoda spalva.

  Grafito spalva (Nr. 1.1) naudojama žiliems antakiams, nes ji subtiliai uždengia žilus ar baltus plaukus ir suteikia jiems šviesiai ar tamsiai pilką atspalvį.

  Natūraliai ruda spalva (Nr. 3) yra labai tamsi, gerai uždengianti rudą spalvą ir puikiai tinkanti klientams su natūraliai rudais plaukais ir mėgstantiems atrodyti natūraliai. Blakstienos atrodys ilgesnės, didesnės apimties ir natūraliai gražios.