Prekių katalogas

Darsonvalis + galvaninis prietaisas 2 in 1, BR-866

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BR-866
  Kaina 12900
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 14:00 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • BR-866“ prietaisas leidžia jums atlikti labai populiarias, specializuotas procedūras absoliučiai aukščiausiu lygiu. Prietaisas yra labai universalus, o platus procedūrų asortimentas leis įvairinti pasiūlymą teikiant labai specializuotas ir, visų pirma, įvairias paslaugas.

  D'Arsonval - leidžia atlikti elektromasažą naudojant d'Arsonvalio sroves. Stiklo elektrodo sąlyčio su oda metu kibirkštis sukelia stimuliuojantį poveikį odai ir poodiniams audiniams, raumenims ir netiesiogiai - vidaus organams. Gydymo metu susidaręs ozonas turi baktericidinį poveikį. Elektrinių krūvių poveikis sukelia odos kraujagyslių išsiplėtimą, pagreitina medžiagų apykaitą, o tai yra svarbus veiksnys didinant maistinių medžiagų ir vaistinių medžiagų, esančių kosmetikos gaminiuose, absorbciją.

  Galvanoterapija - gydymo procedūrų grupė, apimanti tiesioginės elektros srovės poveikį žmogaus organizmui, naudojant ant kūno uždėtus metalinius elektrodus. Du geriausiai žinomi gydymo būdai yra šie: jonoforezė - tai jonizuotų vaisto formų įvedimas į kūną naudojant panaudotą srovę, ir galvanizavimas - vien tik elektros srovės poveikis. 

  Techniniai duomenys:
  energijos suvartojimas: 45W
  maitinimas: 220V
  svoris: 6,5 kg
  prietaiso matmenys: 30x29x13cm,
  pakuotės išmatavimai: 34x34x21cm 

 • Alternatyvios prekės

  Prietaisas ELEGANTE 862, darsonvalis
  Kodas: 124149

  Pristatymas 10 - 15 d.d.

  9198
  Galvaninis aparatas Weelko (Ispanija) F313A
  Kodas: F313A

  Pristatymas 10 - 15 d.d.

  19000