Prekių katalogas

CARELIKA SHAKER SMOUSSY tonizuojanti veido kaukė su CITRINA PRO SIZE, 200g

 • CARELIKA SHAKER SMOUSSY tonizuojanti veido kaukė su CITRINA PRO SIZE, 200g

  Kodas: CPSML200
 • PUTOS SU CITRINOMIS!

  Veiksmas: tonizuojantis.
  Spalva: balta su aukso priemaiša. 

  Drėkinamasis ir paviršinis šveitimas. Citrinose ir žaliosiose citrinose gausu vitamino C ir vaisių rūgščių. Kaukė atgaivina ir apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Gaivina, valo odą, suteikia jai spindinčią išvaizdą. Šiuose dviejuose citrusiniuose vaisiuose yra vertingų aliejų, jie pasižymi stipriu stimuliuojančiu ir tonizuojančiu poveikiu.  

  CITRINŲ EKSTRAKTAS -  Puikus antioksidantas, kuris lengvai įsiskverbia į odą, padeda mažinti oksidacinį stresą ir skatina kolageno ir elastino sintezę. Dėl didelės
  vitamino C koncentracijos citrinose normaliai pradeda gamintis melaninas, ir tai padeda išlyginti odos atspalvį.

  ŽALIŲJŲ CITRINŲ EKSTRAKTAS -  Su didelėmis vitamino C ir citrusinių flavonoidų dozėmis. Šios medžiagos apsaugo odą nuo oksidacinio streso, suteikia jai spindesio, taip pat apsaugo epidermio ląsteles nuo infekcijų. Natūralios žaliųjų citrinų rūgštys yra puiki priemonė odai šveisti ir valyti, negyvoms ląstelėms pašalinti.

  Kas yra smoussy shaker kaukė?

  SHAKER MASK® yra nuostabių momentinių pudros kaukių asortimentas. Per kelias sekundes purtyklės pagalba milteliai ir vanduo susilieja į kokteilį. Ši kaukė stebina greitu ir lengvu paruošimu. Susilietus su vandeniu, milteliai akimirksniu virsta lygia pasta, kuri lengvai pasiskirsto ant odos. Į miltelius purtyklėje įpilkite vandens, suplakite ir…KAUKĖ PARUOŠTA!

  Naudojimas: 60 ml vandens (20 °C) sumaišyti su 15 gr miltelių ir suplakti purtyklėje 5-10 sekundžių, teptuku tepti ant veido. Veikimo laikas 20 minučių.

  Galite masažuoti kaukę sudrėkindami rankas vandenyje. Kaukės likučius pašalinkite drėgna kempine.

  Kosmetika pagaminta Prancūzijoje.

  ATSISIŲSKITE CARELIKA kosmetikos katalogą!   

  Ingredients

  Sorbitol, sodium carboxymethyl starch, Citrus limon (lemon) peel powder, sodium cocoyl glutamate, maltodextrin, Citrus aurantifolia (lime) fruit extract, aroma