Prekių katalogas

BIS Pure Lash PERFECT FINISH BONDER klijų užtvirtintojas po blakstienų priauginimo, 30ml

 • Kodas: bisbonder30
  Kaina 1800
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Tikitės ilgalaikio blakstienų priauginimo? Tuomet naudokite BIS „Perfect Finish Bonder“!


  KAS TAI?

  „Perfect Finish Bonder“ - naujas, revoliucinis produktas, kuris maksimaliai padidina blakstienų priauginimo trukmę. „Perfect Finish Bonder“  suderinamas su bet kokio tipo blakstienų klijais. Tai yra paskutinis žingsnis po blakstienų priauginimo procedūros.

  KAIP TAI VEIKIA? 2 in 1 produktas:

  1. Užtikrina apsaugą po blakstienų priauginimo procedūros. Naudojant „Perfect Finish Bonder“, klientui nereikia vengti kontakto su vandeniu pirmąsias 24 valandas po priauginimo procedūros; pavyzdžiui, klientas gali iškart po procedūros apsilankyti į baseine.

  2. „Perfect Finish Bonder“ iš karto sugeria klijų garus - kas yra dažniausiai pasitaikanti, pagrindinę alerginės reakcijos priežastis. Priaugintos blakstienos tarnaus kur kas ilgiau, nes „Perfect Finish Bonder“ padidina naudojamų klijų elastingumą, padaro klijus lygiais ir mažiau trapiais (kai tradicinis cianoakrilatas džiūsta, jis nėra pakankamai elastingas - tai yra viena iš priežasčių, kodėl klijuojamasis tvirtinimo elementas tampa porėtas ir blakstienos nesilaiko).

  Klijų, sąveikaujančių su vandeniu (drėgmė, Nanomisteris ar purkštuvas) ar oru (oro ištraukimo ventiliatorius, ventiliatorius ar džiovintuvas), polimerizacija vyksta tik jo išoriniame sluoksnyje. Tačiau klijai viduje lieka nepolimerizuoti, todėl pirmas 24 valandas po procedūros rekomenduojama vengti blakstienų kontakto su vandeniu.
  Kadangi „Perfect Finish Bonder“ sąveikauja su cianoakrilatu - jis vienu metu pradeda džiūti visuose sluoksniuose, todėl klijai polimerizuojami tiek ant vidinio, tiek iš išorinio sluoksnio, vyksta maksimalus sukibimas.


  KAIP NAUDOTI?

  Baigę blakstienų priauginimo procedūrą, paskutiniu žingsniu užtepkite „Perfect Finish Bonder“ - visą blakstienų priauginimo ilgį nuo viršaus iki apačios. Naudokite vienkartinį mikro šepetėlį arba pūkelių neturintį aplikatorių. Negalima skalauti, valyti. Naudojant „Perfect Finish Bonder“, po procedūros nereikia naudoti jokių džiovinimo priemonių ar kitų pagalbinių priemonių. 

  Pagaminta Vokietijoje. Prekės ženklas: BIS, Latvija.